X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gdy dziecko ma zespół Downa

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2014 10:15
Z okazji Światowego Dnia Zespołu Downa, ustanowionego w 2005 z inicjatywy Europejskiego Stowarzyszenia Zespołu Downa, w audycji "Problem z głowy" porozmawiamy o sytuacji kiedy rodzicom rodzi się dziecko z zespołem Downa.
Jonatan, synek gości dzisiejszej audycji
Jonatan, synek gości dzisiejszej audycjiFoto: Kobas Laksa

Jak poradzić sobie z szokiem, z zawiedzionymi nadziejami, co to oznacza dla rodziców i jaką przyszłość będzie mieć ich dziecko?

Gośćmi audycji będą: Agnieszka Cybulska - kierowniczka Ośrodka Terapeutycznego w Skarszewach oraz Aleksandra Więcka - dziennikarka i Kobas Laksa - artysta sztuk wizualnych, fotograf, autor filmów. Oboje są rodzicami Jonatana - chłopca z zespołem Downa.

Usłyszymy też o metodzie terapeutycznej Szwajcarki Helen Bernasconi.

Na "Problem z głowy" w piątek 21 marca zaprasza po godz. 21.00 Nina Karczmarewicz.

pg

Zobacz więcej na temat: zespół downa
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Zespół Downa jest jak plama na koszuli…" burza wokół kampanii

Ostatnia aktualizacja: 06.11.2013 14:00
- Chociaż hasło "Zespół Downa jest jak plama na koszuli, której nie możesz sprać” budzi kontrowersje myślę, że dobrze się stało, bo w mediach pojawiły się rozmowy o akcji. Do tej pory podobnych kampanii było wiele i większość z nich przeszła niezauważona – przyznaje Bogusław Gałązka, dyrektor generalny Stowarzyszenia Olimpiad Specjalnych Polska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Na scenie nikt nie jest niepełnosprawny

Ostatnia aktualizacja: 23.01.2014 11:00
– Tworzymy przede wszystkim teatr. Ta praca ma zaś wymiar terapeutyczny dzięki temu, że aktorzy robią to, co kochają, wspólnie z ludźmi, z którymi czują się najlepiej – mówiła w Dwójce Justyna Sobczyk, prowadząca Teatr 21, którego członkami są osoby z zespołem Downa i autyzmem.
rozwiń zwiń