X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Międzynarodowy Dzień Teatru: od reform do młodych wizji

Ostatnia aktualizacja: 27.03.2014 11:20
O najciekawszych spektaklach współczesnej sceny teatralnej w Polsce oraz nagrodach dla reżyserów i młodych aktorów, porozmawiamy w radiowej Jedynce w czwartkowy wieczór.
Laureatką Nagrody  Człowiek Teatru im. Zygmunta Huebnera, którą wręczono po raz pierwszy, została Anna Augustynowicz, reżyser teatralny i telewizyjny
Laureatką Nagrody "Człowiek Teatru" im. Zygmunta Huebnera, którą wręczono po raz pierwszy, została Anna Augustynowicz, reżyser teatralny i telewizyjny Foto: PAP/Leszek Szymański

Gościem Michała Montowskiego będzie dyrektor Instytutu Teatralnego Dorota Buchwald. Porozmawiamy także z Anną Augustynowicz, reżyserką, laureatką pierwszej edycji nagrody "Człowieka Teatru" im. Zygmunta Huebnera.

Z historykiem teatru, autorem książek mówić będziemy o zmarłym 60 lat temu reformatorze sceny polskiej Leonie Schillerze. Nagrodę jego imienia młodym artystom sceny corocznie przyznaje Stowarzyszenie ZASP.

Zajrzymy także na scenę Teatru Studio, gdzie wystawiany jest spektakl "Niech no tylko zakwitną jabłonie" i porozmawiamy z reżyserem Wojciechem Kościelaniakiem oraz aktorkami Joanną Kulig i Emilią Komarnick.

Na "Magazyn sztuk wszelkich" zapraszamy w czwartek 27 marca o godz. 20.19.
(asz)

 

Zobacz więcej na temat: TEATR Zygmunt Huebner
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Potrafi zagrać nawet zsiadłe mleko. Jan Peszek, aktor odważny i elastyczny

Ostatnia aktualizacja: 18.03.2014 01:00
- Nie lubię letnich sytuacji. Lubię letnie albo gorące, ekstremalne, bo w nich odbija się człowiek. Przygoda aktorska jest dla mnie ciągle niezwykle pociągająca, bo daje mi możliwość zaglądania w ekstremalne sytuacje ludzkie - mówił aktor i reżyser w Jedynkowym "Spotkaniu z mistrzem".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pełnia rozkwitu na teatralnych scenach w całym kraju

Ostatnia aktualizacja: 21.03.2014 12:33
Zaczęła się nie tylko wiosna, ale również przebudzenie na deskach licznych teatrów. Trwa 20. Festiwal Sztuk Przyjemnych i Nieprzyjemnych w Łodzi, w Szczecinie 7 kwietnia rozpocznie się 49. Festiwal Małych Form "Kontrapunkt", zaś 4 kwietnia rozpoczną się 34. Warszawskie Spotkania Teatralne.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Redbad Klijnstra namówił znajomych aktorów i pisarzy na spotkanie z grzechem

Ostatnia aktualizacja: 25.03.2014 15:50
- Sztuka często kojarzy się z rozrywką i tak też jest przedstawiana, żeby pewne rzeczy sprzedać. Z drugiej strony mamy eksperymentalne wydarzenia, zwane potocznie "sztuką dla sztuki". My chcemy być pośrodku - mówił w radiowej Jedynce aktor i reżyser Redbad Klijnstra, dyrektor artystyczny 6. Festiwalu Gorzkie Żale.
rozwiń zwiń