Beth Hart - inspiracje i twórczość

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2014 18:00
Koniec marca dla polskich fanów Beth Hart był prawdziwym świętem - światowej sławy wokalistka i pianistka wystąpiła u nas z dwoma koncertami. Gościła także w radiowej Jedynce!
Audio
  • Maria Szabłowska: jestem pod wrażeniem osobowości tej dziewczyny z Kalifornii. PEŁEN wywiad wyemitujemy w "Muzycznej Jedynce" 7 kwietnia. Zapraszamy!
Beth Hart. Fragment okładki albumu My California
Beth Hart. Fragment okładki albumu "My California"Foto: mat. promocyjne

O swoich muzycznych fascynacjach i artystkach, które podziwia, nałogach, dzieciństwie i współpracy z innymi znanymi muzykami oraz o tym, jak postrzega polską publiczność Beth Hart opowiedziała Marii Szabłowskiej.

Do wysłuchania wywiadu zapraszamy w poniedziałek 7 marca w "Muzycznej Jedynce" (audycja w  godz. 13.00 - 15.00).

 

Beth Hart swoją karierę zaczęła w 1993 r. wydając "Beth Hart And The Ocean Of Souls”. Kolejne albumy przynosiły jej coraz większą popularność na całym świecie. Obecnie Hart ma na swoim koncie nagrania, między innymi ze Slashem, Jeffem Beckiem czy wspomnianym Joe Bonamassą.

Odwiedź kanał muzyczny Polskiego Radia na YouTube >>>

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Maria Sadowska: na tej płycie odreagowuję stres, który towarzyszy mi jako reżyserce

Ostatnia aktualizacja: 01.04.2014 17:45
- Jeśli chodzi o film, to dalej będę chciała zajmować się poważnymi tematami. Natomiast za pomocą muzyki mam zamiar odreagowywać – mówiła w radiowej Jedynce Maria Sadowska w dniu premiery swojej nowej płyty "Jazz na ulicach".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bisquit: "Wielki mały człowiek" to dla nas wspomnienie dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 09:00
- Wszyscy członkowie zespołu albo się w tym czasie rodzili, albo mieli już kilka lat i chłonęli to, co działo się na naszym rynku muzycznym. Bardzo ciekawe było zabrać się za aranżację tego utworu i nadać mu zupełnie inny wyraz. Czujemy ogromną satysfakcję, bo mam wrażenie, że się nam udało - mówiła w Jedynce Joanna Chacińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bez tajemnic: Kuba Sienkiewicz ujawnia przepis na dobrą piosenkę

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2014 16:06
Jego zdaniem najlepsze utwory rodzą się w jednej chwili - w tym samym momencie pojawia się pomysł na tekst, interpretację i melodię. - Te wysiedziane i wymęczone najczęściej lądują w koszu na śmieci - powiedział lider Elektrycznych Gitar w Jedynkowym cyklu "Bez Tajemnic".
rozwiń zwiń