Muzyka w życiu Krzysztofa Tyńca

Ostatnia aktualizacja: 03.05.2014 09:37
Znamy Go z "Kabaretu Olgi Lipińskiej", serialu "Klan", "Tańca z gwiazdami". Świetny aktor, estradowy mistrz, człowiek, który "dobrze czuje się sam ze sobą", potrafiący śpiewać i opowiadać o swoich ulubionych utworach.
Audio
Krzysztof Tyniec
Krzysztof Tyniec Foto: PAP/Jacek Turczyk

Krzysztof Tyniec przekona nas dziś o tym. Usłyszymy także przebojowe propozycje słuchaczy radiowej Jedynki, a także rekomendacje muzycznego eksperta prof. Mirosława Pęczaka.

Na audycję "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki" - w sobotę 3 maja po godz. 20.00 - zaprasza Zbigniew Krajewski.

Na listę głosujemy na stronie www.ppr1. polskieradio .pl . Propozycje do listy można zgłaszać też sms-owo pod numer 71 151, poprzedzając swój typ skrótem PPR1.

(asz)

Czytaj także

Krzysztof Tyniec: jako aktor ciągle się uczę

Ostatnia aktualizacja: 22.04.2014 19:11
- Wiem, że jeszcze wielu rzeczy nie potrafię - przyznał w radiowej Jedynce aktor. Na pewno jednak nie musi się uczyć śpiewać. Udowodnił to m.in. na swojej płycie pt. "Ulotne piosenki"
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Hey Joe" na tysiące gitar - Rekord Guinnessa pobity... w kapturach!

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2014 18:00
1 maja we Wrocławiu zagrała ponownie największa gitarowa orkiestra świata. 7344 muzyków podczas Thanks Jimi Festival ustanowiły nowy Rekord Guinnessa we wspólnym graniu piosenki "Hey Joe". Nie powstrzymała ich nawet ulewa!
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grażyna Barszczewska: na planie "Kariery Nikodema Dyzmy" figla spłatała mi... pościel

Ostatnia aktualizacja: 01.05.2014 15:11
- Kręciliśmy akurat wnętrza pałacowe w Zaborowie pod Warszawą. Mieszkałam na miejscu, w pięknym apartamencie. W geście sympatii dano mi pościel z koronkami. Pewnego dnia wstaję i pół twarzy mam w mocno odciśniętej koronce - mówiła w Jedynce aktorka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roger Waters i biografia, która pokazuje więcej, niż tylko Pink Floyd

Ostatnia aktualizacja: 02.05.2014 21:04
Książka Dave'a Thompsona "Roger Waters. Człowiek za murem" to pierwsza pełna biografia członka kultowego zespołu. Dziennikarz muzyczny radiowej Jedynki Zbigniew Krajewski podkreśla jej znaczenie dla zrozumienia twórczości Watersa i całego zespołu.
rozwiń zwiń