X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Etos himalaisty to już przeszłość?

Ostatnia aktualizacja: 08.05.2014 13:31
Dziś wieczorem w Jedynce wysłuchać będzie można reportażu Anny Sekudewicz pt. "Etos gór". Jego bohaterem jest Adam Bielecki, jeden z uczestników głośnej wyprawy na Broad Peak, która kosztowała życie dwóch innych himalaistów.
Etos himalaisty to już przeszłość?
Foto: Glow Images/East News

Po reportażu rozmowa w studiu na temat: czy w warunkach tak ekstremalnych, jak wspinaczki wysokogórskie, etyczne postawy są nadal możliwe? Czy w dzisiejszych czasach chodzi już tylko o kolejny szczyt i kolejny spektakularny sukces? Czy to już tylko biznes i wyłącznie gra interesów?

Naszymi gośćmi będą: prof. Andrzej Paczkowski - historyk, alpinista, wieloletni prezes Polskiego Związku Alpinizmu oraz dr Tomasz Skalski - trener biznesu, coach rozwoju osobistego i zawodowego, filozof i socjolog, adiunkt w Zakładzie Socjologii Organizacji, Gospodarki i Metodologii Badań Społecznych Uniwersytetu Śląskiego.

Na magazyn reporterów "Bez znieczulenia" czwartek 8 maja po 21.00 zaprasza Jerzy Zawartka.

pg/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak