"DaDaDam", czyli płyta doskonała

Ostatnia aktualizacja: 14.05.2014 07:42
Gośćmi "Muzycznej Jedynki" będą Grzegorz Markowski i Dariusz Kozakiewicz. Z muzykami zespołu Perfect porozmawiamy o ich najnowszym albumie, którego premiera będzie miała miejsce 9 czerwca.
Perfect
Perfect Foto: Redakcja Lata z Radiem

"DaDaDam", czyli płyta Perfect, na jaką warto było czekać >>>

Zespół Perfect powraca z nową  płytą po czterech latach. Album "DaDaDam" zawiera dwanaście przebojowych kompozycji z tekstami Jacka Cygana, Wojciecha Waglewskiego, Bogdana Loebla, Andrzeja Mogielnickiego i Roberta Gawlińskiego. Promuje ją utwór "Wszystko ma swój czas", który był Piosenką dnia Jedynki.

Nowy materiał Perfect będzie miał okazję zaprezentować na tegorocznej trasie Lata z Radiem.

Na spotkanie z Grzegorzem Markowskim i Dariuszem Kozakiewiczem w środę 14 maja po godz. 14.00 zaprasza Zbigniew Krajewski.

Zapraszamy też na stronę sklep.polskieradio.pl , gdzie do nabycia są m.in. reedycja kultowej, pierwszej płyty zespołu Perfect (z 1981) roku oraz "Perfect Live" drugi album z serii reedycji płyt gramofonowych i krążki z gościnnym udziałem zespołu .

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

tj

Czytaj także

Patrycja Markowska: wzorem jest dla mnie Alanis Morissette

Ostatnia aktualizacja: 25.08.2013 11:35
- To taki kobiecy rock, który bardzo mi pasuje. Chciałabym iść w swoim życiu tą drogą co Alanis, która z jednej strony przemyca do swojej twórczości te wszystkie sentymentalne myśli i kobiecość, a z drugiej - nie brakuje u niej tego pazura - mówiła w Jedynce Patrycja Markowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łzy z nową płytą wracają do korzeni

Ostatnia aktualizacja: 14.03.2014 16:04
25 marca na rynku ukaże się album grupy Łzy zatytułowany "Zbieg Okoliczności". To już siódmy album na koncie Łez i - jak zapewniają muzycy - będzie zupełnie nową jakością w ich wykonaniu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"DaDaDam", czyli płyta Perfect, na jaką warto było czekać

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 13:30
Po czterech latach zespół Perfect powraca z nową studyjną płytą! Album, który ukaże się 9 czerwca, zawiera dwanaście przebojowych kompozycji z doskonałymi tekstami Jacka Cygana, Wojciecha Waglewskiego, Bogdana Loebla, Andrzeja Mogielnickiego i Roberta Gawlińskiego.
rozwiń zwiń