Małgorzata Kościelniak poprowadzi "Lato z Radiem Extra"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2014 17:40
28 czerwca na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia zadebiutuje Małgorzata Kościelniak. Dziennikarka poprowadzi audycję "Lato z Radiem Extra" nadawaną w każdy weekend podczas trwania trasy koncertowej Lata z Radiem 2014.
Małgorzata Kościelniak
Małgorzata Kościelniak Foto: PAP/Rafał Nowakowski

Od  28 czerwca , w każdą sobotę i niedzielę w godzinach 16.00 - 23.00 Radiowa Jedynka zaprasza na specjalny program "Lato z Radiem Extra" .

LATO z RADIEM 2014 - spotkaj się z nami na koncertach i na antenie >>

Finałową część audycji od godziny 19:00 poprowadzi Małgorzata Kościelniak , która dołączy do zespołu Radiowej Jedynki z końcem czerwca. W trakcie programu dziennikarka opowie, co dzieje się na scenie Lata z Radiem, połączy się z prowadzącym koncerty Bogdanem Sawickim oraz ze studiem plenerowym, którego gospodarzami będą Roman Czejarek i Karolina Rożej.

Małgorzata Kościelniak, wokalistka jazzowa, aktorka i dziennikarka, od 1992 roku pracowała w warszawskiej rozgłośni Radia Eska. W latach 2001- 2010 związana ze stacją RMF FM. Od maja 2011 do września 2012 sprawowała funkcję redaktor naczelnej regionalnego Radia Weekend w Chojnicach. Była również felietonistą miesięcznika "Sukces", a w TV4 prowadziła program "TiVi Sekcja".

Lato z Radiem - zobacz, jak bawiliśmy się w minionych latach >>>

Czytaj także

Kobiety są z Wenus, czyli Singin' Birds grożą mężczyznom palcem

Ostatnia aktualizacja: 30.04.2014 20:04
- Ta piosenka trąci leciutkim feminizmem, ale my wszystko traktujemy z przymrużeniem oka i mamy nadzieję, że panowie o tym wiedzą. Kochamy ich, a żartować potrafimy i z nich, i z siebie - o swoim nowym singlu opowiadają rozśpiewane miłośniczki retro, które wystąpią na tegorocznej trasie Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"DaDaDam", czyli płyta Perfect, na jaką warto było czekać

Ostatnia aktualizacja: 05.05.2014 13:30
Po czterech latach zespół Perfect powraca z nową studyjną płytą! Album, który ukaże się 9 czerwca, zawiera dwanaście przebojowych kompozycji z doskonałymi tekstami Jacka Cygana, Wojciecha Waglewskiego, Bogdana Loebla, Andrzeja Mogielnickiego i Roberta Gawlińskiego.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Roman Czejarek i "Kochane Lato z Radiem" - razem już 25 lat

Ostatnia aktualizacja: 12.06.2014 15:56
"Tu Polskie Radio, słuchacie audycji Lato z Radiem" - tymi słowami oraz sygnałem "Polki Dziadek" Roman Czejarek przywitał się ze słuchaczami tej wyjątkowej audycji 25 lat temu.
rozwiń zwiń