X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Weekend z gwiazdą: przebojowe spotkania z Urszulą

Ostatnia aktualizacja: 20.06.2014 20:35
Piosenkarka w rozmowie ze Zbigniewem Krajewskim wspomina historie takich przebojów jak "Dmuchawce, latawce, wiatr", "Konik na biegunach" czy "Malinowy król".
Urszula
UrszulaFoto: PAP/TVP/Ireneusz Sobieszczuk

Bez tajemnic: Kazik, Bem, Drupi, Niemen, Bartosiewicz, Manzarek o sobie >>>
W tę sobotę i niedzielę (21-22 czerwca) podczas Jedynkowego "Weekendu z gwiazdą" gościć będziemy wokalistkę i autorkę tekstów - Urszulę . W jej opowieściach bez tajemnic pojawią się nazwiska znakomitych muzyków i tekściarzy, z którym Urszula współpracowała oraz wspomnienia z koncertów i kolejnych etapów twórczości.

W ten weekend poznamy tajemnice piosenek, które towarzyszą nam od wielu lat. Dowiemy się także co wspólnego ma zespół Aerosmith z teledyskiem Urszuli.
Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>

Do słuchania kolejnych fragmentów wywiadu Zbigniewa Krajewskiego z Urszulą zapraszamy przez całą sobotę (co godzinę od 11.55 do 20.55) i niedzielę (od 10.55 do 20.55). Rozmowie towarzyszyć będzie muzyka w wykonaniu artystki.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Urszula: wszystko sprowadza się do miłości

Ostatnia aktualizacja: 15.09.2013 00:07
- Czasami w domu mówią mi, że dużo czytam, a nie widać tego w tekstach moich piosenek. Ciągle są o miłości. Myślę wtedy, że na następnej płycie o niej nie wspomnę. Ale z drugiej strony... wszystko się do tego sprowadza - powiedziała Urszula w audycji "Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Apollo 11 startowało w polskiej piosence

Ostatnia aktualizacja: 06.01.2014 12:00
Przy nagrywaniu wielkiego przeboju "Bądź gotowy dziś do drogi" Marek Dutkiewicz postanowił się pobawić trochę aranżacją. Za zgodą kompozytorki Katarzyny Gärtner. Była zachwycona efektem końcowym.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ta sama świetna Urszula, czyli płyta "Wielki odlot 2"

Ostatnia aktualizacja: 27.05.2014 16:59
- Trzydzieści lat dla głosu to dużo. Okazało się jednak, że nie miałam problemów z zaśpiewaniem swoich starych numerów - powiedziała w "Muzycznej Jedynce" piosenkarka. Urszula przygotowała niespodziankę dla swoich fanów - album, który jest powrotem do początków jej artystycznej kariery.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Włodzimierz Korcz wie, kto będzie największą gwiazdą polskiej piosenki

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 23:55
- Dorota Osińska ma już swoje sukcesy. Zajęła m.in. drugie miejsce w talent show The Voice of Poland. Narobiła tam dużo szumu - przyznał w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" słynny kompozytor.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Tę piosenkę Hanna Banaszak podarowała Tadeuszowi Mazowieckiemu

Ostatnia aktualizacja: 17.06.2014 23:59
- "Modlitwa" Bułata Okudżawy jest moją ukochaną pieśnią, jej tekst, to wiersz napisany w sposób niezwykły. Okazało się, że podobnie czuł Tadeusz Mazowiecki - mówi Hanna Banaszak, bohaterka Jedynkowego weekendu z gwiazdą.
rozwiń zwiń