On twierdzi, że będzie z nami dobrze

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 20:34
Od dawna oczekiwany solowy, autorski album Macieja Miecznikowskiego wreszcie doczekał się premiery. Promuje go singiel "Mamy coś".
Fragment okładki płyty Będzie z nami dobrze
Fragment okładki płyty "Będzie z nami dobrze"Foto: mat. promocyjne

W zaskakującym teledysku do piosenki wykorzystano fragmenty filmu dokumentalnego Andreia Ujicy "Out of the Present".

Maciej Miecznikowski komponował i pisał teksty już podczas współpracy z formacją Leszcze. Podczas nagrań piosenek na solowy album "Będzie z nami dobrze" towarzyszyli mu Piotr Żaczek, Marcin Urban, Robert Luty, Łukasz Dudewicz i Wiktor Tatarek
O pracy nad płytą i artystycznych planach Maciej Miecznikowski opowie w "Muzycznej Jedynce" w piątek 27 czerwca o godz. 14.15.

(asz)

Czytaj także

Alicja Węgorzewska: "Kolory miłości" to podziękowanie dla Ciechowskiego

Ostatnia aktualizacja: 07.03.2014 15:01
- To jest płyta, która nie powstała 13 lat temu, a która miała byś stworzona, napisana i wyprodukowana przez Grzegorza - mówiła o swojej najnowszej płycie śpiewaczka operowa. "Il Colori Dell' Amore" dla Alicji Węgorzewskiej masterował sam mistrz Bob Katz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Zespół Pustki: potrzebowaliśmy przerwy, by na nowo się pokochać

Ostatnia aktualizacja: 20.03.2014 17:40
Po pięcioletniej przerwie zespół wraca z nową autorską płytą - "Safari". - Chcieliśmy bardzo coś zmienić w sobie, jako ludziach i w naszej muzyce. Wydaje nam się, że ten cel został osiągnięty - powiedziała Barbara Wrońska w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bisquit: "Wielki mały człowiek" to dla nas wspomnienie dzieciństwa

Ostatnia aktualizacja: 06.04.2014 09:00
- Wszyscy członkowie zespołu albo się w tym czasie rodzili, albo mieli już kilka lat i chłonęli to, co działo się na naszym rynku muzycznym. Bardzo ciekawe było zabrać się za aranżację tego utworu i nadać mu zupełnie inny wyraz. Czujemy ogromną satysfakcję, bo mam wrażenie, że się nam udało - mówiła w Jedynce Joanna Chacińska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gorące rytmy i dziewczyna z charakterem - Stashka wystąpi na festiwalu w Karlshamn

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 07:36
- Mój brat napisał mi bułgarski tekst piosenki, a gdy zdecydowałam, że "Chcę kochać" znajdzie się na mojej płycie dodałam słowa polskie. Mateuszowi Pospieszalskiemu zawdzięczam znakomitą sekcję dętą - o swojej najnowszej piosence mówiła Kasia Stasiak.
rozwiń zwiń