Lato z Radiem w Krainie Stu Jezior

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 17:00
Sieraków położony jest na skraju Puszczy Noteckiej, w dorzeczu Warty, na terenie Sierakowskiego Parku Krajobrazowego. Jego malownicze okolice, ze względu na bogactwo akwenów, od lat nazywane są Krainą Stu Jezior.
Ekipa oraz gwiazdy tegorocznej trasy Lata z Radiem
Ekipa oraz gwiazdy tegorocznej trasy Lata z RadiemFoto: Jacek Konceki/ Polskie Radio

Właśnie w Sierakowie odbędzie się drugi koncert w tegorocznej trasie Lata z Radiem. W niedzielę 29 sierpnia po godz. 16 wystąpią Maciej Pol,  KOMBI Łosowski , Afromental i Golec uOrkiestra.

Golec uOrkiestra o trasie Lato z Radiem 2014 >>>

W porannej audycji "Lato z Radiem" atrakcje Sierakowa i okolic przybliżą nam dziennikarze radiowej Jedynki Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Natomiast Jerzy Sobczak , z zamiłowania historyk i krajoznawca, autor książki "Duchy w Polskich Zabytkach", opowie nam o zamkowych legendach.

/

Audycja "Lato z Radiem" na antenie Jedynki od poniedziałku do soboty między 9.00 a 13.00 oraz w niedziele od 10.00 do 13.00. Zapraszamy!

tj, pg

Czytaj także

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem: od "Tańca w słońcu" po "Jaki jest wolności smak?"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 12:00
Z pierwszymi koncertami grupa wystąpi już 28 czerwca w Uniejowie. Podczas konferencji inauguracyjnej Sławomir Łosowski zdradził, z jakim repertuarem zagra w dziesięciu polskich miastach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra: koncerty Lata z Radiem to gwarancja jakości

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 13:35
- Różne radia organizują wakacyjne trasy, ale koncerty radiowej Jedynki mają swoją renomę. Wiadomo, że jest porządna produkcja oraz technika i wszystko dopięte na ostatni guzik - powiedział Łukasz Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Kościelniak debiutuje w "Lecie z Radiem": nie mam tremy

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 13:40
- Z radością dołączyłam do fantastycznego zespołu Lata z Radiem - mówiła dziennikarka, która już dziś poprowadzi nową audycję na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w Uniejowie. Koncerty, magia, termy i średniowieczne klimaty

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 11:20
Uniejów to niezwykłe miejsce na mapie Polski. Malowniczo położone w dolinie rzeki Warty zaprasza wszystkich, którzy w atmosferze relaksu i zabawy chcą spędzić czas i zregenerować swoje siły.
rozwiń zwiń