Lato z Radiem 2014. Dziś w Sierakowie dawka najlepszej muzyki!

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 22:50
Drugim w tym roku przystankiem na trasie Lata z Radiem będzie Sieraków w województwie wielkopolskim. Podczas wyjątkowego koncertu wystąpią: KOMBI Łosowski, Afromental i Golec uOrkiestra. Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz latozradiem.pl. Zapraszamy!
Lato z Radiem 2014. Dziś w Sierakowie dawka najlepszej muzyki
Foto: Polskie Radio

W niedzielę 29 czerwca Lato z Radiem przeniesie się na skraj Puszczy Noteckiej – do Sierakowa. Na scenie ustawionej na hipodromie już od godz. 16.00 publiczność czarować będzie iluzjonista Maciej Pol.

Występy muzyczne zacznie zespół KOMBI Łosowski. Spodziewać można się doskonale znanych przebojów, na czele z "Słodkiego miłego życia". - Lato z Radiem towarzyszyło mi już od wielu lat, szczególnie zaś wtedy, gdy w okresie wakacji przemierzałem samochodem kraj wzdłuż i wszerz, czy to z koncertami KOMBI, czy turystycznie z rodziną. Cieszę się, że nasz zespół uczestniczy w trasie koncertowej Lata z Radiem – podkreśla Sławomir Łosowski.

Jako drugi na scenę wyjdzie zespół Afromental znany już z ubiegłorocznej trasy Lata z Radiem, a zwieńczeniem pełnego emocji dnia będzie koncert Golec uOrkiestra. Zestaw takich przebojów jak "Ściernisko", "Lornetka", "Słodycze" czy "Pędzą konie" to gwarancja najlepszej zabawy.

Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Transmisja wideo z koncertu na stronie Jedynki oraz latozradiem.pl. Zapraszamy!

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz debiutująca w radiowej Jedynce Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z Latem z Radiem 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd Lata z Radiem. Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

materiały własne/pg

Czytaj także

Rusza Lato z Radiem 2014. Zapraszamy na koncerty gwiazd

Ostatnia aktualizacja: 19.06.2014 12:10
Gwiazdy oraz prowadzący audycje i koncerty największej letniej trasy koncertowej spotkali się na konferencji prasowej w Polskim Radiu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Piosenki nie tylko na Lato z Radiem. Te hity zawsze będą nas rozgrzewać

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 12:22
Uśmiech dziewczyny pod słońcem Jamajki, a może po prostu "Mydełko Fa" czy też "Baśka" z fajnym biustem? Posłuchaj piosenek, które na zawsze przejdą do historii jako letnie przeboje.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Markowski: nie ma recepty na wakacyjny przebój

Ostatnia aktualizacja: 24.06.2014 21:15
- Jeżeli ktoś zaprząta sobie głowę produkcją utworu na lato to, jak mówił Krzysztof Skiba, wychodzi mu "piosenka meteorologiczna". Na jesieni o deszczu, zimą o śnieżce, a latem o plaży - powiedział w audycji "Lato z Radiem" wokalista zespołu Perfect.
rozwiń zwiń