Tańczące "Lato z Radiem"

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 18:50
Lato i wakacje to luz, a jak mamy więcej czasu, to wielu z nas wybierze się na dancing, czyli popularne tańce. Co jest w tym roku modne? Czy Polacy lubią tańce latynoamerykańskie? Zapraszamy do słuchania "Lata z Radiem" we wtorek.
Tańczące Lato z Radiem
Foto: GlowImages/EastNews

Paulina Braun opowie o projekcie pod nazwą "Dancing międzypokoleniowy", którego jest pomysłodawczynią. Do studia "Lata z Radiem" przyjdzie tuż po powrocie z Sopotu, gdzie w ramach święta sztuki, organizowała kolejną z imprez jednoczącą różne pokolenia miłośników tańca.
Porozmawiamy z Adrianą Goulart, mieszkająca w Polsce Brazylijką, tancerką i instruktorką samby.
O miłość do tańca spytamy również Edytę Herbuś i Roberta Kochanka, zajrzymy na zajęcia baletu klasycznego i opowiemy o najsłynniejszych tanecznych filmach.

"Lato z Radiem" od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

(ag)

Zobacz więcej na temat: balet lato wakacje

Czytaj także

Psycholog: nicnierobienie potrzebne, ale w nadmiarze może prowadzić do chorób

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 09:26
Człowiek potrzebuje odpoczynku. Może on polegać nawet na zwyczajnym leżeniu na słońcu - podkreśla dr Ewa Jarczewska-Gerc.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Wakacyjne diety i ćwiczenia. Jak nie przytyć latem?

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 15:00
Zaczynają się wakacje, a siłownie, parki miejskie i ścieżki rowerowe nagle pustoszeją. Wszyscy, którzy przez ostatnie dwa miesiące ciężko trenowali, by poprawić swoją kondycję, po prostu... odpoczywają. - To marnowanie formy, którą udało nam się zdobyć - mówi trener Michał Gajda.
rozwiń zwiń