Bracia, Perfect, Kombi Łosowski na żywo. Oglądaj koncert Lata z Radiem

Ostatnia aktualizacja: 06.07.2014 11:00
W niedzielę czeka nas kolejna porcja dobrej zabawy i muzyki. Lato z Radiem zawita bowiem z koncertami w Żninie. Na naszej scenie wystąpią Kombi Łosowski, Bracia i Perfect. Transmisja wideo z koncertu na stronie Jedynki oraz latozradiem.pl. Zapraszamy!
Bracia, Perfect, Kombi Łosowski na żywo. Oglądaj koncert Lata z Radiem
Foto: Polskie Radio

Startujemy 6 lipca o godz. 16.00. Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Od pierwszej minuty publiczność zaczaruje iluzjonista  Maciej Pol.

Natomiast na scenie ustawionej na Stadionie Miejskim w Żninie pojawią się Kombi Łosowski oraz Bracia.

Kombi Łosowski na trasie Lata z Radiem >>>

Gwiazdą wieczoru będzie grupa Perfect, która tak zapowiada zbliżający się występ:Lato z Radiem” towarzyszy nam od tylu lat, a zawsze czekamy na nie niecierpliwie. Trasa „Lata z Radiem” – to dla nas zawsze coś ekscytującego. Zwłaszcza teraz, gdy Jedynka jest patronem medialnym naszej nowej płyty „DaDaDam”. Wydany przez Polskie Radio najnowszy album zespołu Perfect, któremu patronują Radiowa Jedynka, oficjalnie zyskał status złotej płyty.

 

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością >>>

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który poprowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak.

Lato z Radiem 2014: pierwsze koncerty zgromadziły 30 tys. słuchaczy >>>

Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawiać się będzie na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowie o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem: oraz muzycznie podsumuje koncerty dnia.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl , poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - również zostaną zamieszczone w serwisie.

mat.promocyjne, tj

Czytaj także

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem: od "Tańca w słońcu" po "Jaki jest wolności smak?"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 12:00
Z pierwszymi koncertami grupa wystąpi już 28 czerwca w Uniejowie. Podczas konferencji inauguracyjnej Sławomir Łosowski zdradził, z jakim repertuarem zagra w dziesięciu polskich miastach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra: koncerty Lata z Radiem to gwarancja jakości

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 13:35
- Różne radia organizują wakacyjne trasy, ale koncerty radiowej Jedynki mają swoją renomę. Wiadomo, że jest porządna produkcja oraz technika i wszystko dopięte na ostatni guzik - powiedział Łukasz Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem w Uniejowie. Koncerty, magia, termy i średniowieczne klimaty

Ostatnia aktualizacja: 28.06.2014 11:20
Uniejów to niezwykłe miejsce na mapie Polski. Malowniczo położone w dolinie rzeki Warty zaprasza wszystkich, którzy w atmosferze relaksu i zabawy chcą spędzić czas i zregenerować swoje siły.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2014 12:00
- Zespół Hey powstał po to, żeby próbować zestawiać ze sobą w atrakcyjny sposób słowo z dźwiękiem. A naszym drugim najważniejszym działaniem jest konfrontowanie tego, co sobie wymyśliliśmy, z publicznością - mówiła w Jedynce Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2014: pierwsze koncerty zgromadziły 30 tys. słuchaczy

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 12:32
Mimo deszczu gwiazdy pierwszego weekendu trasy Lata z Radiem rozgrzały naszą scenę do czerwoności! Uniejów i Sieraków - dziękujemy!
rozwiń zwiń