Teledysk do "Dzieci wybiegły" na jubileusz Elektrycznych Gitar

Ostatnia aktualizacja: 08.07.2014 09:46
Zespół w tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia istnienia. Z tej okazji ukazał się album z 25 największymi przebojami zespołu - zagranymi w większości na nowo.
Elektryczne Gitary: (od lewej) Aleksander Korecki, Jacek Wąsowski, Jakub Sienkiewicz, Tomasz Grochowalski, Piotr Łojek, Leon Paduch
Elektryczne Gitary: (od lewej) Aleksander Korecki, Jacek Wąsowski, Jakub Sienkiewicz, Tomasz Grochowalski, Piotr Łojek, Leon Paduch Foto: Andrzej Iwańczuk/mat. prasowe

Wydawnictwo "Stare jak nowe. 25 przebojów na 25-lecie" zostało przygotowane zarówno na kompakcie, jak i na płycie winylowej.

O pracy nad płytą i dalszych planach zespołu opowie dziś w "Muzycznej Jedynce" wokalista zespołu. Kuba Sienkiewicz będzie gościem Izy Żukowskiej o godz. 14.15. Zapraszamy!

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Sienkiewicz: powinienem wybrać. Jak Komeda

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2013 16:13
- Szukałem środka między pracą lekarza i muzyka, nie umiałem zrezygnować z jednego ani drugiego, ale tak się nie powinno robić. Ostrzegam wszystkich. Ja walczyłem do końca, ale to był błąd - przyznaje Kuba Sienkiewicz (Elektryczne Gitary).
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bez tajemnic: Kuba Sienkiewicz ujawnia przepis na dobrą piosenkę

Ostatnia aktualizacja: 05.04.2014 16:06
Jego zdaniem najlepsze utwory rodzą się w jednej chwili - w tym samym momencie pojawia się pomysł na tekst, interpretację i melodię. - Te wysiedziane i wymęczone najczęściej lądują w koszu na śmieci - powiedział lider Elektrycznych Gitar w Jedynkowym cyklu "Bez Tajemnic".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kuba Sienkiewicz jako Piotruś Pan? "Pasowałoby to do mnie"

Ostatnia aktualizacja: 07.04.2014 09:00
- Piosenka "Nie urosnę" pokazuje życie z perspektywy małego dziecka, które obserwuje świat dorosłych i nie chce się zestarzeć. Jeśli na to przystanie, wejdzie w świat, który budzi w nim grozę - opowiadał lider Elektrycznych Gitar w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Pół wieku człowieku" - Krzysztof Krawczyk z dystansem o swojej karierze

Ostatnia aktualizacja: 31.05.2014 20:50
- Ta płyta w różny sposób opowiada o ostatnich 50 latach, które spędziłem na scenie. Obok utworu reggae jest tu więc np. utwór romantyczny albo taki, który opowiada o talencie kulinarnym mojej żony - mówił w radiowej Jedynce Krzysztof Krawczyk.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Marcin Kindla: nie muszę być Dodą w spodniach

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 16:13
- Nie mam "napinki" na bycie gwiazdą. Po prostu robię to, co kocham - mówił w Jedynce wokalista, kompozytor i producent muzyczny o pracy nad swoim drugim solowym albumem.
rozwiń zwiń