Energetyczny koncert Hey - zobacz, co się działo na scenie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 13:35
- Dobry wieczór, jesteśmy Hey. Bardzo miło nam dla Państwa wystąpić w pełnym słońcu, zazwyczaj gramy wieczorem - przywitała się z uniejowską publicznością Nosowska. Po takim wstępie nie mogła zaśpiewać niczego innego, jak tylko "Sowę".
Kasia Nosowska
Kasia NosowskaFoto: Redakcja Lata z Radiem

Jeszcze przed koncertem w Uniejowie Kasia Nosowska zapowiadała w audycji "Lato z Radiem Extra", że dla niej i muzyków Hey od zawsze liczył się przede wszystkim przekaz . W typowym dla nich stylu, bez zbędnego show, zagrali dla miłośników Lata z Radiem piosenki z przesłaniem pochodzące z różnych krążków zespołu.

"Muka", "Faza delta" i "Sic!" kazały wszystkim oglądającym koncert na żywo na stronie latozradiem.pl żałować, że nie ma ich w Uniejowie.

Po otwierającej drugą część koncertu "Co tam?" Nosowska zapowiedziała piosenkę o przyjaźni. - Znaleźć przyjaciela to wielka sztuka i jak już jest, to trzeba o niego dbać - powiedziała nim wybrzmiało "Kto tam? Kto jest w środku?".

Kolejne dwie piosenki, pochodząca z najnowszej płyty "Do Rycerzy, do Szlachty, do Mieszczan" oraz "Mimo wszystko" z krążka "Echosystem" ukołysały Uniejów i przypomniały słuchaczom i widzom o sile miłości. Ale już zagrany po nich "Teksański" poderwał fanów Hey z miejsc, bo - jak przyznawali na naszej antenie sami muzycy - bez "Teksańskiego" koncert się nie liczy!

- Bardzo dziękujemy za zaproszenie! Na koniec zagramy piosenkę, która jest bardzo pozytywna i łagodnie wprowadzi Państwa w dalszą część wieczoru - powiedziała Kasia Nosowska. "Moja i twoja nadzieja" śpiewał z nią cały Uniejów i na tym się oczywiście nie skończyło. Nawoływany przez fanów zespół powrócił na scenę, a jakie hity zabrzmiały na bis - dowiecie się oglądając drugą część koncertu. Lato z Radiem 2014 - zobacz wideo z koncertów >>>

W każdą sobotę i niedzielę wakacji zapraszamy na największą trasę koncertową w Polsce! Bądźcie z nami w 20 miastach, gdzie grają dla Was: Afromental, Agnieszka Chylińska, Ania Wyszkoni, Blue Café, Bracia, Brathanki, De Mono, Enej, Ewa Farna, Formacja Nieżywych Schabuff, Golec uOrkiestra, Hey, Kombi Łosowski, Lady Pank, Maryla Rodowicz, Patrycja Markowska, Perfect, Singin’ Birds, Wilki, Zakopower. Wszystkich, którzy nie mogą przybyć na koncerty zapraszamy do oglądania koncertów w internecie oraz słuchania nowego interaktywnego programu "Lato z Radiem Extra". Nadawana od 16.00 do 23.00 w letnie soboty i niedziele audycja to duża dawka muzyki oraz multimedialne łączenia ze studiem plenerowym i sceną koncertową.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

Płyta z przebojami Lata z Radiem 2014 do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>

(asz/tj)

Czytaj także

Nosowska: trasa Lata z Radiem to dla nas okazja do spotkania z publicznością

Ostatnia aktualizacja: 29.06.2014 12:00
- Zespół Hey powstał po to, żeby próbować zestawiać ze sobą w atrakcyjny sposób słowo z dźwiękiem. A naszym drugim najważniejszym działaniem jest konfrontowanie tego, co sobie wymyśliliśmy, z publicznością - mówiła w Jedynce Katarzyna Nosowska.
rozwiń zwiń