Żnin na dobre z zespołem Perfect. Zobacz koncert Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 13:05
Grupa Perfect była gwiazdą czwartego wieczoru podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem. Usłyszeliśmy ich największe przeboje oraz piosenki z ostatniej płyty.
Perfect na scenie Lata z Radiem w Żninie
Perfect na scenie Lata z Radiem w ŻninieFoto: Redakcja Lata z Radiem

- W pewnym momencie mieliśmy długą przerwę w karierze. Po niej zagraliśmy swój pierwszy koncert w Żninie. To było 20 lat temu. Umknęło nam to z pamięci, ale podobno byliśmy świetnie przyjęci w tym mieście. Bardzo za to dziękujemy i mamy dla Was w podzięce miłosną pieśń. Za to, że jesteście z nami na dobre i na złe już przez 34 lata - powiedział wokalista Perfectu Grzegorz Markowski zawracając się publiczności zgromadzonej przed sceną. Tą pieśnią była  "Kołysanka dla nieznajomej".

Podczas koncertu w Żninie można było też usłyszeć inne hity formacji jak "Nie płacz Ewka", "Chcemy być sobą", "Ale wkoło jest wesoło", "Niewiele ci mogę dać", "Autobiografia" i piosenki z najnowszej płyty "DaDaDam" wydanej przez Polskie Radio, która pokryła się złotem . - Za wszystkie głosy na nas na listach przebojów, dziękujemy - mówił Markowski.

MUZYKA w radiowej Jedynce >>>

Każdą piosenkę w wykonaniu Perfectu publiczność przyjmowała owacją. Nie mogło zatem zabraknąć bisów. Przed zejściem ze sceny muzycy zagrali jeszcze utwór "Niepokonani".

Druga część koncertu zespołu Perfect w Żninie >>>

Kolejny koncert zespołu Perfect na trasie Lata z Radiem odbędzie się w Wałczu 26 lipca. Wszystkich, którzy nie mogą przybyć na miejsce zapraszamy do oglądania koncertów w internecie na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl .

Natomiast na najbliższe koncerty Lata z Radiem zapraszamy w dniach 19 i 20 lipca. W sobotę w Przysusze wystąpią Kombi Łosowski , Wilki i De Mono . Natomiast w niedzielę widzimy się w Tarnobrzegu. Na letniej scenie ponownie wystąpi Kombi Łosowski, a gwiazdami wieczoru będą Zakopower i Lady Pank .

/

Koncert Hey na trasie Lata z Radiem w Uniejowie [wideo] >>>

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

tj/asz

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak