Bracia rozbujali Żnin. Zobacz koncert Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 15.07.2014 08:30
Zespół Bracia był gwiazdą czwartego wieczoru podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem. Usłyszeliśmy ich największe przeboje oraz piosenki z ostatniej płyty.
Zespół Bracia podczas koncertu w Żninie
Zespół Bracia podczas koncertu w ŻninieFoto: Redakcja Lata z Radiem

Zespół Bracia istnieje od 2001 roku i jest obecnie jednym z najbardziej cenionych zespołów rockowych w Polsce. na czele formacji stoją bracia Piotr i Wojciech Cugowscy. Piotr jest jednym z najwybitniejszych polskich wokalistów, natomiast Wojtek jest cenionym w branży muzycznej gitarzystą.

Podczas koncertu w Żninie można było usłyszeć te najnowsze i te starsze piosenki z repertuaru grupy Bracia: "Jeszcze raz", "Za szkłem", "Missing every moment" i "Dlaczego".

MUZYKA w radiowej Jedynce >>>

Każdą piosenkę w wykonaniu Braci publiczność przyjmowała owacją. Nie mogło zatem zabraknąć bisów.

Druga część koncertu zespołu Bracia w Żninie >>>

Na najbliższe koncerty Lata z Radiem zapraszamy w dniach 19 i 20 lipca. W sobotę w Przysusze wystąpią Kombi Łosowski, Wilki i De Mono. Natomiast w niedzielę widzimy się w Tarnobrzegu. Na letniej scenie ponownie wystąpi Kombi Łosowski, a gwiazdami wieczoru będą Zakopower i Lady Pank .

Wszystkich, którzy nie mogą przybyć na miejsce zapraszamy do oglądania koncertów w internecie na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl .

/

Koncert Golec uOrkiestra na trasie Lata z Radiem w Sierakowie [wideo] >>>

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00.

ag

Komentarze1
aby dodać komentarz
mizantrop2014-07-17 22:35 Zgłoś
Na rynku poza Polską ten zespół nie ma żadnych szans. Wokalista śpiewa jakby się dusił. Ojciec był o niebo lepszy.