X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Gwiazdy Lata z Radiem chcą oddać szpik. I ty zostań dawcą

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 11:19
Podczas koncertu w Jastrzębiu-Zdroju muzycy Brathanków i Formacji Nieżywych Schabuff zarejestrowali się jako Potencjalni Dawcy Szpiku. Za ich przykładem poszli fani i tylko w tym mieście udało się pozyskać aż 119 osób, które chcą pomóc chorym na białaczkę.
Gwiazdy Lata z Radiem chcą oddać szpik. I ty zostań dawcą
Foto: Polskie Radio

W Polsce co godzinę stawiana jest komuś diagnoza: białaczka, czyli nowotwór krwi. Dla wielu pacjentów jedyną szansą na wyzdrowienie jest przeszczepienie szpiku od dawcy niespokrewnionego. Cały czas są w Polsce pacjenci, dla których nie znaleziono dawcy wśród 22 milionów osób zarejestrowanych na całym świecie.
By zwiększyć szansę na znalezienie dawcy dla pacjentów Fundacja DKMS Baza Dawców Komórek Macierzystych Polska oraz radiowa Jedynka organizują Dni Dawcy Szpiku podczas tegorocznej trasy koncertowej Lata Radiem.

LATO z RADIEM 2014 - trasa, gwiazdy, zdjęcia, filmy >>>

O tym, że rejestracja jest prosta i zajmuje zaledwie 5 minut, przekonały się gwiazdy koncertu Lata z Radiem w Jastrzębiu-Zdroju - członkowie Formacji Nieżywych Schabuff i Brathanków tuż przed swoimi koncertami wypełnili formularze i zgłosili się na pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka.

Formacja
Formacja Nieżywych Schabuff - oni już zarejestrowali się jako Potencjalni Dawcy Szpiku

Kolejnymi miastami, w których podczas naszych letnich koncertów działał będzie punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku są: Tarnobrzeg (20 lipca), Wałcz (26 lipca), Stegna (27 lipca), Płock (16 sierpnia), Szczytno (17 sierpnia), Nowe Miasto Lubawskie (23 sierpnia), Ostrołęka (24 sierpnia), Kalisz (30 sierpnia) i Gniezno (31 sierpnia). Dokładne adresy miejsc, w których się spotykamy znajdziecie na stronie latozradiem.pl .

Radiowa Jedynka wspiera akcję i zachęca wszystkich słuchaczy, by dobrą zabawę połączyć z pomocą chorym na białaczkę.

asz/pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak