Lato z Radiem 2014. Przysucha odlicza godziny do wyjątkowego koncertu!

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 15:00
Kombi Łosowski, Wilki i De Mono wystąpią dziś podczas kolejnego koncertu Lata z Radiem. Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl!
Lato z Radiem 2014. Przysucha odlicza godziny do wyjątkowego koncertu
Foto: Polskie Radio

Tegoroczne Lato z Radiem grało już w Uniejowie, Sierakowie, Tarnowie Podgórnym, Żninie, Białce Tatrzańskiej i Jastrzębiu Zdroju. Wystąpiły takie gwiazdy, jak Kombi Łosowski , Hey , Golec uOrkiestra ,  Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska , Bracia, Perfect, Patrycja Markowska , Brathanki i Formacja Nieżywych Schabuff.

Maryla Rodowicz: często zaskakuję moich muzyków podczas koncertów >>>

Nasza letnia trasa cały czas trwa. Już w sobotę  19 lipca czeka nas kolejna dawka świetnej zabawy i dobrej muzyki. Na targowisku miejskim w Przysusze wystąpią zespoły Kombi Łosowski, De Mono oraz Wilki. Zaczynamy jak zwykle o godz. 16.00.

- Bardzo lubię występować podczas koncertów Lata z Radiem. Tym imprezom zawsze towarzyszy fajna atmosfera, taki wakacyjny luz. Zresztą Lato z Radiem kojarzyć mi się będzie chyba już zawsze z dzieciństwem i wakacjami. Słuchanie tej audycji, to był obowiązkowy punkt urlopu - mówi lider Wilków Robert Gawliński.

Zespół De Mono na koncertach Lata z Radiem będzie promować swoją najnowszą płytę, którą zapowiada singiel "Nigdy tak, jak dziś". - Oprócz tego zagramy wszystkie największe przeboje w lekko odświeżonych aranżacjach. Możliwe, że będzie też coś z naszej symfonicznej płyty - powiedział w rozmowie z portalem Polskiego Radia lider De Mono Andrzej Krzywy.

Perfect na trasie Lata z Radiem w Żninie. Zobacz koncert >>>

W Przysusze odbędzie się również specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola, który swoim występem z pewnością zadziwi wszystkich uczestników imprezy. Całość poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek .

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczom polecamy nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" . Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak . Natomiast "Lato z Radiem pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl , poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - na bieżąco są zamieszczane w serwisie.

tj/asz

Czytaj także

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem: od "Tańca w słońcu" po "Jaki jest wolności smak?"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 12:00
Z pierwszymi koncertami grupa wystąpi już 28 czerwca w Uniejowie. Podczas konferencji inauguracyjnej Sławomir Łosowski zdradził, z jakim repertuarem zagra w dziesięciu polskich miastach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra: koncerty Lata z Radiem to gwarancja jakości

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 13:35
- Różne radia organizują wakacyjne trasy, ale koncerty radiowej Jedynki mają swoją renomę. Wiadomo, że jest porządna produkcja oraz technika i wszystko dopięte na ostatni guzik - powiedział Łukasz Golec.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra porwali Sieraków. Zobacz ich jedyny koncert na trasie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 11:24
Bracia Golcowie byli gwiazdą wieczoru koncertu Lata z Radiem w Sierakowie. Na scenie wystąpiły też zespoły Afromental i Kombi Łosowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: mój najnowszy singiel to ukłon w stronę fanów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 12:00
- Wybrali ten utwór jako swój ulubiony, a ja chciałam się odwdzięczyć za tą całą energię, którą dają mi w trudniejszych chwilach. Dlatego to właśnie "Nim się zamienisz w żart" wybrałam na kolejny singiel promujący płytę "Alter Ego" - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń