Lato z Radiem 2014. Na ten koncert Tarnobrzeg czekał cały rok

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 15:00
Kombi Łosowski, Zakopower i Lady Pank wystąpią podczas niedzielnego koncertu Lata z Radiem. Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl!
Gwiazdami wieczoru w Tarnobrzegu będą grupy Zakopower i Lady Pank
Gwiazdami wieczoru w Tarnobrzegu będą grupy Zakopower i Lady PankFoto: Redakcja Lata z Radiem

Tegoroczne Lato z Radiem grało już w Uniejowie, Sierakowie, Tarnowie Podgórnym, Żninie, Białce Tatrzańskiej, Jastrzębiu Zdroju i Przysusze. Wystąpiły takie gwiazdy, jak Kombi Łosowski , Hey , Golec uOrkiestra , Maryla Rodowicz, Agnieszka Chylińska , Bracia, Perfect, Patrycja Markowska , Brathanki, Formacja Nieżywych Schabuff, Wilki i De Mono.

Maryla Rodowicz: często zaskakuję moich muzyków podczas koncertów >>>

W niedzielę 20 lipca czeka nas kolejna dawka świetnej zabawy i dobrej muzyki.Cieszymy się tym bardziej, że w zeszłym roku w Tarnobrzegu publiczność sprawiła nam ogromną niespodziankę - podczas Lata z Radiem 2013 nad Jeziorem Tarnobrzeskim bawiło się aż 45 tysięcy osób. Prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz stwierdził, że w historii miasta nie było dotąd imprezy o takim rozmachu! Mamy nadzieję, że w tym roku będzie Was jeszcze więcej - spotykamy się o godz. 16.00 na półwyspie nad Jeziorem Tarnobrzeskim.

Tego wieczoru wystąpią dla Was zespoły Kombi Łosowski, Zakopower oraz gwiazda wieczoru – grupa Lady Pank .

W obu miejscowościach odbędzie się również specjalne widowisko iluzjonisty Macieja Pola , który swoim występem z pewnością zadziwi wszystkich uczestników imprezy. Całość poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek.

Perfect na trasie Lata z Radiem w Żninie. Zobacz koncert >>>

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczom polecamy nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" . Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak . Natomiast "Lato z Radiem pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl , poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - na bieżąco są zamieszczane w serwisie.

asz

Czytaj także

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem: od "Tańca w słońcu" po "Jaki jest wolności smak?"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 12:00
Z pierwszymi koncertami grupa wystąpi już 28 czerwca w Uniejowie. Podczas konferencji inauguracyjnej Sławomir Łosowski zdradził, z jakim repertuarem zagra w dziesięciu polskich miastach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Energetyczny koncert Hey - zobacz, co się działo na scenie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 13:35
- Dobry wieczór, jesteśmy Hey. Bardzo miło nam dla Państwa wystąpić w pełnym słońcu, zazwyczaj gramy wieczorem - przywitała się z uniejowską publicznością Nosowska. Po takim wstępie nie mogła zaśpiewać niczego innego, jak tylko "Sowę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra porwali Sieraków. Zobacz ich jedyny koncert na trasie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 11:24
Bracia Golcowie byli gwiazdą wieczoru koncertu Lata z Radiem w Sierakowie. Na scenie wystąpiły też zespoły Afromental i Kombi Łosowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: mój najnowszy singiel to ukłon w stronę fanów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 12:00
- Wybrali ten utwór jako swój ulubiony, a ja chciałam się odwdzięczyć za tą całą energię, którą dają mi w trudniejszych chwilach. Dlatego to właśnie "Nim się zamienisz w żart" wybrałam na kolejny singiel promujący płytę "Alter Ego" - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń