Wilcze tajemnice Roberta Gawlińskiego

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 15:30
Wokalista zespołu, który dostarczył nam takich przebojów jak "Son of the Blue Sky", "Eli lama sabachtani", "Nie zabiję nocy", "Baśka" czy "Słońce pokonał cień" opowie w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" o tym, jak powstawały największe przeboje Wilków.
Audio
  • Robert Gawliński zaprasza do słuchania "Bez tajemnic" (Jedynka)
Robert Gawliński na scenie Lata z Radiem 2014
Robert Gawliński na scenie Lata z Radiem 2014Foto: Redakcja Lata z Radiem

W rozmowie ze Zbigniewem Krajewskim artysta opowie o najciekawszych wspomnieniach z koncertów, wróci do początków swojej kariery, zdradzi także, czego nauczył się od własnych dzieci.

Bez tajemnic: Kazik, Bem, Drupi, Niemen, Bartosiewicz, Manzarek o sobie >>>

Jedną z tajemnic Robert Gawliński zdradził już przed koncertem Wilków w Przysusze. Kolejne poznamy w niedzielę 20 lipca.

Kolejnym fragmentom wywiadu, którego można słuchać na naszej antenie między godz. 16.00 a 23.00, towarzyszyć będą piosenki Wilków i Roberta Gawlińskiego.

Wywiady i muzyka na kanale Polskiego Radia na YouTube >>>

(asz)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Robert Gawliński Wilki

Czytaj także

Robert Gawliński przyznaje: jestem wojownikiem, ale…

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2012 21:13
...wojownikiem wyjątkowym, bo żyjącym w zgodzie z naturą - powiedział gość specjalny "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki". A co gra w wojowniczej duszy Roberta Gawlińskiego?
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gawliński: pierwszy talent show był organizowany w Opolu

Ostatnia aktualizacja: 03.06.2013 18:01
Pierwszy raz w Opolu Robert Gawliński wystąpił w połowie lat 80. ubiegłego wieku. Nie był to jednak Krajowy Festiwal Polskiej Piosenki, a konkurs dla młodych kapel rockowych. - Nagrodą było nagranie płyty, co było w tamtych latach nie lada wyczynem dla młodego zespołu - mówił w Jedynce artysta.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Robert Gawliński: pracę i dom trzeba oddzielić grubą krechą

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 08:00
Tuż przed występem Wilków na trasie Lata z Radiem Robert Gawliński zawitał do plenerowego studia radiowej Jedynki, gdzie Karolinie Rożej i Romanowi Czejarkowi zdradził tajemnicę udanego związku biznesowo-rodzinnego.
rozwiń zwiń