X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Jan Komasa i "Miasto 44"

Ostatnia aktualizacja: 22.07.2014 12:38
Reżyser opowie o postępie prac nad filmem o Powstaniu Warszawskim.
Jan Komasa
Jan KomasaFoto: Franciszek Vetulani/CC/Wikipedia

Uroczysty pokaz specjalny "Miasta 44" odbędzie się w środę, 30 lipca 2014 roku o godz. 21:00 na Stadionie Narodowym w Warszawie, w ramach oficjalnych obchodów 70. rocznicy Powstania Warszawskiego. Pokaz na stadionie będzie pierwszym tej skali wydarzeniem nie tylko w historii polskiej kinematografii, ale i na mapie Europy. Film obejrzy ok. 10 000 osób. Wśród nich honorowe miejsce zajmą Powstańcy, którzy przybędą z całego świata. Pokaz "Miasta 44" ma być symbolicznym hołdem dla ich odwagi i heroizmu.

Serwis specjalny POWSTANIE WARSZAWSKIE >>
W projekcji wezmą udział twórcy filmu, w tym m.in. reżyser Jan Komasa, producent Michał Kwieciński, autor zdjęć Marian Prokop, a także aktorzy, odtwórcy głównych ról - Józef Pawłowski, Zofia Wichłacz i Anna Próchniak oraz Maurycy Popiel, Antoni Królikowski, Tomasz Schuchardt, Michał Meyer, Grzegorz Daukszewicz, Michał Żurawski. Obecność zapowiedzieli także przedstawiciele władz państwowych, władz m. st. Warszawy, politycy.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy z reżyserem o godz. 13.40. Rozmowę poprowadzi Joanna Sławińska.

(ag)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Powstanie Warszawskie" - nowy wymiar

Ostatnia aktualizacja: 09.05.2014 16:02
Przed nami niezwykle ciekawy tydzień filmowy. Wśród premier tego tygodnia jest m.in. pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych - dramat wojenny non-fiction "Powstanie Warszawskie".
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Powstanie Warszawskie" - tam śmierć jest prawdziwą śmiercią

Ostatnia aktualizacja: 10.05.2014 12:42
Na ekrany kin wszedł dramat historyczny "Powstanie Warszawskie". To pierwszy na świecie film fabularny zmontowany w całości z materiałów dokumentalnych - dramat wojenny non-fiction.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Powstanie Warszawskie na dużym ekranie. Nowy zwiastun filmu "Miasto 44"

Ostatnia aktualizacja: 03.07.2014 14:52
W internecie pojawił się już drugi zwiastun filmu "Miasto 44". Obraz Jana Komasy, którego akcja rozgrywa się podczas Powstania Warszawskiego, do kin trafi 19 września.
rozwiń zwiń