X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Para buch, koła w ruch" - czyli po kolei o kolei

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2014 10:04
"Buch - jak gorąco! Uch - jak gorąco!". Gdy wakacyjne słońce przygrzewa, często czujemy się jak lokomotywa z wiersza Tuwima. A skoro już o tym mowa, to środowe Lato z Radiem poświęcone będzie kolei - tej żelaznej. Ruszamy już o 9.00!
Para buch, koła w ruch - czyli po kolei o kolei
Foto: Glow Images/East News

"I pełno ludzi w każdym wagonie. A w jednym krowy, a w drugim konie". A do trzeciego Czejarek jutro też wsiada, z gośćmi swoimi - ich cała plejada...

W przedziale Jedynki bilet wykupiła Judyta Kurowska-Ciechańska z Polskiego Stowarzyszenia Miłośników Kolei. Nie zabraknie też Jerzego Walaska, prezesa Piaseczyńsko-Grójeckiego Towarzystwa Kolei Wąskotorowej. Z naszego letniego pociągu zatelefonujemy też do Wojciecha Łopacińskiego, który wraz z rodziną jest w podróży dookoła świata. Ich głównym środkiem transportu jest kolej. W tej chwili mkną przez Meksyk.

Jutro przeniesiemy się również z gorącego Meksyku na Syberię. Ostatni współtowarzysz naszej podróży Marek Urbański opowie o kolei transsyberyjskiej, usłyszymy też historię Orient Expressu.

To co!? Koła - w ruch! Już do Was jedziemy!

Na "Lato z Radiem" w środę 23 lipca od 9.00 do 13.00 zaprasza Roman Czejarek.


/ (pkur,pg)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Edyta Herbuś, DJ-ka Wika i ty także - w tańcu każdy może wyrazić siebie

Ostatnia aktualizacja: 01.07.2014 16:55
Dla jednych sposób na życie, dla innych powód do frustracji. Uważasz, że masz dwie lewe nogi? - Jeśli przestaniemy się kontrolować i myśleć o każdym kroku, to taniec zawsze naładuje nas pozytywną energią i otworzy na świat - przekonuje podróżniczka Anita Szarlik.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kajakiem przez Atlantyk? On to zrobił nie jeden raz i to bez żadnej pomocy

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 21:00
Aleksander Doba to śmiałek, który dwukrotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki. Jest czwartym człowiekiem na świecie, który tego dokonał, ale jako pierwszy zrobił to tylko siłą własnych mięśni. W "Lecie z Radiem" opowiada o szczegółach wyprawy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sportowa niedziela na plaży

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 10:30
Jeśli lato, to plaża! A jeśli plaża, to piasek. Ale przebywając na plaży nie jesteśmy skazani jedynie na kocyk i pluskanie. Każdy, kto lubi aktywnie spędzać czas, może na plaży pograć w... siatkówkę.
rozwiń zwiń