"Lato z Radiem" 2014. Czas na Wałcz i Stegnę - będzie perfekcyjnie!

Ostatnia aktualizacja: 23.07.2014 16:44
W najbliższy weekend 26-27 lipca "Lato z Radiem" zagości z koncertami w Wałczu i Stegnie. Publiczność rozgrzeją muzycznie Kombi Łosowski, Blue Café, Afromental i Perfect. Imprezy ubarwią również pokazy prawdziwej magii.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty "Lata z Radiem" w Wałczu i Stegnie
Grzegorz Markowski podczas koncertu Perfect na trasie Lato z Radiem 2014
Grzegorz Markowski podczas koncertu Perfect na trasie "Lato z Radiem" 2014Foto: Sebastian Gołos/Redakcja Lata z Radiem

W sobotę 26 lipca na stadionie miejskim w Wałczu o dobrą zabawę zadbają zespoły Kombi Łosowski, Perfect oraz Afromental, którego muzycy tak zapowiadają zbliżające się wydarzenie: "Koncerty, które gramy na trasie "Lata z Radiem" zawsze są wyjątkowe. Publiczność nigdy nas nie zawodzi i daje z siebie całą moc. W tym roku zrzucamy wielką muzyczną bombę, ponieważ obchodzimy dziesięciolecie zespołu. W Wałczu zagramy koncert, którego długo nie zapomnicie!".

Kolejnego dnia, w niedzielę 27 lipca, ekipa "Lata z Radiem" pojawi się w Stegnie, gdzie na scenie ustawionej na placu przy ul. Jagiełły pojawią się Kombi Łosowski, Blue Café oraz gwiazda wieczoru – grupa Perfect.

Z obu miejscowości audycje na żywo poprowadzą Karolina Rożej i Roman Czejarek, których będzie można spotkać w sobotę w Wałeckim Centrum Kultury i dzień później w Stegnie na Bulwarze Radiowej Jedynki. Po południu dziennikarze przeniosą się jak w każdy weekend do plenerowego studia usytuowanego tuż obok sceny. Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a o magiczną aurę imprez zadba iluzjonista Maciej Pol.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski i Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00 oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzycznie podsumowuje koncerty dnia.

/Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie radiowej Jedynki oraz na latozradiem.pl, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty „Lato z Radiem 2014”, która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Lady Pank, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Singin’ Birds, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

Gwiazdy Lata z Radiem chcą oddać szpik. I ty zostań dawcą

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 11:19
Podczas koncertu w Jastrzębiu-Zdroju muzycy Brathanków i Formacji Nieżywych Schabuff zarejestrowali się jako Potencjalni Dawcy Szpiku. Za ich przykładem poszli fani i tylko w tym mieście udało się pozyskać aż 119 osób, które chcą pomóc chorym na białaczkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Podczas Lata z Radiem królowa jest tylko jedna - pszczoła

Ostatnia aktualizacja: 20.07.2014 19:50
- W ulu też może być tylko jedna królowa matka. Jeżeli spotkają się dwie, będą walczyć do skutku - o życiu pszczół podczas "królewskiego" wydania audycji "Lato z Radiem opowiadał bartnik Janusz Kasztelewicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2014. Upalna temperatura, rekordowa publiczność, gwiazdy na scenie

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 13:38
W miniony weekend Lato z Radiem zagościło w Przysusze i Tarnobrzegu – według oficjalnych danych w koncertach uczestniczyło odpowiednio ponad 25 i 48 tysięcy osób. Oba miasta przywitały ekipę radiowej Jedynki prawdziwie afrykańską pogodą i rewelacyjną zabawą – wystąpili m.in. De Mono, Wilki, Zakopower i Lady Pank.
rozwiń zwiń