"Lato z Radiem" 2014. W Stegnie będzie dziś kołysało, ale w rytm muzyki!

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 22:35
Stegna będzie kolejnym przystankiem na tegorocznej trasie "Lata z Radiem". W niedzielę 27 lipca w tej nadmorskiej miejscowości zagrają Kombi Łosowski, Blue Café i Perfect. Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl!
Audio
  • Zapraszamy na koncerty "Lata z Radiem" w Wałczu i Stegnie
Lato z Radiem 2014. W Stegnie będzie dziś kołysało, ale w rytm muzyki
Foto: Polskie Radio

Scena "Lata z Radiem" w Stegnie ustawiona będzie na placu przy ul. Jagiełły. Pojawią się na niej Kombi Łosowski, Blue Café oraz gwiazda wieczoru – grupa Perfect.

Audycję na żywo poprowadzą ze Stegny Karolina Rożej i Roman Czejarek, których będzie można spotkać na Bulwarze Radiowej Jedynki. Po południu dziennikarze przeniosą się, jak w każdy weekend, do plenerowego studia usytuowanego tuż obok sceny. Koncerty poprowadzi Bogdan Sawicki, a o magiczną aurę imprez zadba iluzjonista Maciej Pol.

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski i Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00 oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzycznie podsumowuje koncerty dnia.

/Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie radiowej Jedynki oraz na latozradiem.pl, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty "Lato z Radiem 2014", która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Lady Pank, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Singin’ Birds, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.

materiały prasowe/pg

Czytaj także

Sławomir Łosowski: "Słodkiego, miłego życia" powstało w ZSRR

Ostatnia aktualizacja: 30.06.2014 08:00
- Akurat umarł Breżniew i ogłoszono 2-tygodniową żałobę. Wstrzymano nam trasę, w związku z czym pojawiło się dużo wolnego czasu. W hotelowym pokoju miałem ze sobą instrumenty i zacząłem komponować - mówił w Jedynce założyciel zespołu Kombi.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Żnin na dobre z zespołem Perfect. Zobacz koncert Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 16.07.2014 13:05
Grupa Perfect była gwiazdą czwartego wieczoru podczas tegorocznej trasy Lata z Radiem. Usłyszeliśmy ich największe przeboje oraz piosenki z ostatniej płyty.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2014. Upalna temperatura, rekordowa publiczność, gwiazdy na scenie

Ostatnia aktualizacja: 21.07.2014 13:38
W miniony weekend Lato z Radiem zagościło w Przysusze i Tarnobrzegu – według oficjalnych danych w koncertach uczestniczyło odpowiednio ponad 25 i 48 tysięcy osób. Oba miasta przywitały ekipę radiowej Jedynki prawdziwie afrykańską pogodą i rewelacyjną zabawą – wystąpili m.in. De Mono, Wilki, Zakopower i Lady Pank.
rozwiń zwiń