Warszawsko-turecka wymiana muzycznej energii

Ostatnia aktualizacja: 02.08.2014 11:00
Lub warszawsko-turkowska, bo i ta odmiana jest prawidłowa - w dzisiejszym "Lecie z Radiem Extra" łączyć będziemy się z Turkiem, gdzie do późnego wieczora potrwa koncert w ramach trasy "Lato z Radiem" 2014.
Małgorzata Kościelniak zaprasza na finał plebiscytu Jedynkowy Przebój Wakacji
Małgorzata Kościelniak zaprasza na finał plebiscytu Jedynkowy Przebój WakacjiFoto: Redakcja Lata z Radiem

Podczas audycji opowiemy, co dzieje się na scenie, wraz z prowadzącym imprezę Bogdanem Sawickim zajrzymy za kulisy, a w studiu plenerowym, którego gospodarzami są Roman Czejarek i Karolina Rożej, spotkamy się z artystami, którzy wystąpią w Turku.
Wiele sekretów wyjawi na pewno zespół Singin' Birds, bohater dzisiejszego odcinka cyklu "Bez tajemnic", którego kolejne fragmenty będziemy prezentować na antenie od 16.30. W rozmowie ze Zbigniewem Krajewskim członkinie zespołu opowiadają o początkach swojej kariery, o muzycznych inspiracjach, koncertach, edukacji muzycznej. W audycji nie zabraknie także spontanicznego śpiewania.
W audycji nie zabraknie też nowych atrakcji antenowych, jak m.in. zagadki podróżnicze Tomka Michniewicza, wybór "Przeboju Lata" czy "Pojedynek gwiazd".

Na "Lato z Radiem Extra" w sobotę 19 lipca zapraszają Marcin Kusy (16.00 - 19.00) i Małgorzata Kościelniak (19.00 - 23.00).

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Afromental: nie jesteśmy zespołem, którego koncerty się tylko ogląda

Ostatnia aktualizacja: 26.07.2014 22:15
- Gramy koncerty w taki sposób, że wymieniamy się energią z publicznością. Bawimy się i lubimy zachęcać do uczestniczenia w tej zabawie razem z nami - mówił w Jedynce Wojtek "Łozo" Łozowski, wokalista zespołu Afromental.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Sławomir Łosowski: jako Kombi trzymamy fason

Ostatnia aktualizacja: 27.07.2014 17:49
- Nie zamierzamy obniżać poprzeczki, żeby sprostać gustom czystej komercji. Gramy dla własnej przyjemności i jesteśmy szczęśliwi, że możemy to robić - mówił w radiowej Jedynce lider zespołu Kombi Łosowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Pisarz-widmo ujawnia kulisy zawodu. Pisała książkę o prof. Lwie-Starowiczu

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 13:20
- Praca ghostwritera zbliżona jest do pracy dziennikarza - mówi Dominika Buczak, która współpracowała przy autobiografii prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. - Pan profesor dał swoją wiedzę, a ja wpuściłam w to trochę powietrza - dodała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Lato z Radiem 2014. Gwiazdami wieczoru w Turku będą Enej i Maryla Rodowicz

Ostatnia aktualizacja: 01.08.2014 15:00
Ten koncert sprawi, że druga połowa lata i naszej trasy rozpoczną się śpiewająco! Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl.
rozwiń zwiń