"Lato z Radiem" - Piersi, Perfect i De Mono na scenie w Ustce i Krynicy Morskiej

Ostatnia aktualizacja: 06.08.2014 07:50
Ustka i Krynica Morska to dwa kolejne miasta, w których już w najbliższy weekend, 9-10 sierpnia, zagości z koncertami "Lato z Radiem". O magiczną aurę obu imprez zadba, jak zawsze tajemniczy iluzjonista – Maciej Pol. A jako pierwszy z publicznością spotka się zespół Brathanki
Audio
  • Zapraszamy na koncerty "Lata z Radiem" w Ustce i Krynicy Morskiej
De Mono podczas koncertu z polska Orkiestrą Radiową
De Mono podczas koncertu z polska Orkiestrą RadiowąFoto: materiały promocyjne/Polskie Radio

W sobotę 9 sierpnia na Stadionie sportowym w Ustce wystąpią: Brathanki, gwiazda wieczoru – grupa Perfect oraz debiutujący na tegorocznej trasie zespół Piersi, którego członkowie tak mówią o audycji Radiowej Jedynki: "Mamy wiele wspólnego z tą audycją. Najważniejszą i najbliższą sercu sprawą jest sygnał audycji, którym jest słynna Polka Dziadek, a jak powszechnie wiadomo w 1984 roku w Jarocinie nie kto inny, tylko właśnie Zbigniew "Dziadek" Moździerski z Pawłem Kukizem i jeszcze dwoma kolegami założyli zespół Piersi. Polka Dziadek towarzyszy audycji od samego początku, aż do chwili obecnej. Nie inaczej jest z Dziadkiem, który również od początku jest z zespołem i pozostał w nim po dzień dzisiejszy. Lato z Radiem, to dla zespołu Piersi miejscowość Ustka, gdzie będziemy mieć wielką przyjemność i ogromną radość zagrać koncert dla przesympatycznych słuchaczy Radiowej Jedynki."

LATO z RADIEM - trasa, audycje, gwiazdy, konkursy >>>

Dzień później, w niedzielę 10 sierpnia , ekipa Radiowej Jedynki przeniesie się do Krynicy Morskiej , gdzie na scenie w Porcie Jachtowym ponownie pojawią się Brathanki i Perfect, a także zespół De Mono.

Imprezy poprowadzi Bogdan Sawicki , a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Wcześniej dziennikarzy spotkać będzie można, podczas sobotniej audycji na Bulwarze Nadmorskim w Ustce oraz w niedzielę w Centrum Informacji Turystycznej, przy ulicy Żeromskiego 6 w Krynicy Morskiej.

Koncerty gwiazd Lata z Radiem - zobacz wideo >>>

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczom polecamy nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" . Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak . Natomiast "Lato z Radiem pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00.  
Przeboje Lata z Radiem do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>

/ (asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Pisarz-widmo ujawnia kulisy zawodu. Pisała książkę o prof. Lwie-Starowiczu

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 13:20
- Praca ghostwritera zbliżona jest do pracy dziennikarza - mówi Dominika Buczak, która współpracowała przy autobiografii prof. Zbigniewa Lwa-Starowicza. - Pan profesor dał swoją wiedzę, a ja wpuściłam w to trochę powietrza - dodała.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bonda zdradza jak napisać bestsellerowy kryminał. "Zaczynam od mordercy"

Ostatnia aktualizacja: 30.07.2014 13:05
- Jestem osobą dosyć racjonalną, nie wierzę w żadne przypadki, lubię twarde dane. Pisząc, staram się podrzucać czytelnikowi tropy, by sam rozwiązywał zagadkę, a to jest możliwe tylko wtedy, gdy od początku wiem, kto zabił - opowiada w Jedynce Katarzyna Bonda.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maryla Rodowicz i najdziwniejsze prezenty od fanów

Ostatnia aktualizacja: 04.08.2014 08:00
Gwiazda polskiej piosenki Maryla Rodowicz podczas koncertów dostaje wiele, często zadziwiających, prezentów. Opowiada o nich w audycji "Lato z Radiem Extra".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Perfect: nasza muzyka to coś więcej niż rozrywka

Ostatnia aktualizacja: 05.08.2014 13:25
- Zdarza się, że przytula mnie ktoś i mówi, że miał smutne i dramatyczne chwile w życiu, a piosenka "Niepokonani" dawała mu trochę nadziei. Piosenka, niby tylko zestaw słów i dźwięków, dla kogoś jest ważna. Urasta to do symbolu - mówił podczas koncertu "Lata z Radiem" wokalista Perfectu Grzegorz Markowski.
rozwiń zwiń