Koncert Lata z Radiem w gwiazdorskiej obsadzie: Perfect, De Mono, Brathanki i Maciej Pol

Ostatnia aktualizacja: 09.08.2014 19:00
Brathanki, De Mono i Perfect wystąpią w Krynicy Morskiej podczas niedzielnego koncertu Lata z Radiem. Transmisja wideo na stronie Jedynki oraz na latozradiem.pl!
Na koncercie w Krynicy Morskiej wystąpią Maciej Pol i zespoły: Perfect, Brathanki, De Mono
Na koncercie w Krynicy Morskiej wystąpią Maciej Pol i zespoły: Perfect, Brathanki, De MonoFoto: Redakcja Lata z Radiem

W naszej letniej podróży przez Polskę byliśmy już w ponad 20 miastach, a to jeszcze nie koniec! Na koncertach Lata z Radiem grają w tym roku takie gwiazdy, jak: Hey, Maryla Rodowicz, Blue Cafe, Zakopower, Kombi Łosowski, Afromental, Bracia, Agnieszka Chylińska czy Golec uOrkiestra.

LATO z RADIEM - trasa, audycje, gwiazdy, konkursy >>>

W niedzielę 10 sierpnia spotykamy się w Krynicy Morskiej, gdzie na scenie w Porcie Jachtowym zagrają  Brathanki, De Mono i Perfect, a to oznacza kolosalną dawkę energii i dobrą zabawę do późnych godzin nocnych.
Perfect: nasza muzyka to coś więcej niż rozrywka >>

/

Imprezę poprowadzi Bogdan Sawicki, a gospodarzami studia plenerowego Radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny będą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Wcześniej, w czasie trwania audycji "Lato z Radiem" w godz. 10.00-13.00 dziennikarzy spotkać będzie można w Centrum Informacji Turystycznej przy ulicy Żeromskiego 6 w Krynicy Morskiej.

Koncerty gwiazd Lata z Radiem - zobacz wideo >>>

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" - od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczom polecamy nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" . Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska i Zbigniew Krajewski oraz  Małgorzata Kościelniak . Natomiast "Lato z Radiem pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00. oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00.

/

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl , poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem”. Obszerne relacje z tych wydarzeń - w postaci galerii zdjęć i filmów - na bieżąco są zamieszczane w serwisie.

asz

Czytaj także

KOMBI Łosowski na trasie Lata z Radiem: od "Tańca w słońcu" po "Jaki jest wolności smak?"

Ostatnia aktualizacja: 23.06.2014 12:00
Z pierwszymi koncertami grupa wystąpi już 28 czerwca w Uniejowie. Podczas konferencji inauguracyjnej Sławomir Łosowski zdradził, z jakim repertuarem zagra w dziesięciu polskich miastach.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Energetyczny koncert Hey - zobacz, co się działo na scenie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 09.07.2014 13:35
- Dobry wieczór, jesteśmy Hey. Bardzo miło nam dla Państwa wystąpić w pełnym słońcu, zazwyczaj gramy wieczorem - przywitała się z uniejowską publicznością Nosowska. Po takim wstępie nie mogła zaśpiewać niczego innego, jak tylko "Sowę".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Golec uOrkiestra porwali Sieraków. Zobacz ich jedyny koncert na trasie Lata z Radiem [WIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10.07.2014 11:24
Bracia Golcowie byli gwiazdą wieczoru koncertu Lata z Radiem w Sierakowie. Na scenie wystąpiły też zespoły Afromental i Kombi Łosowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: mój najnowszy singiel to ukłon w stronę fanów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 12:00
- Wybrali ten utwór jako swój ulubiony, a ja chciałam się odwdzięczyć za tą całą energię, którą dają mi w trudniejszych chwilach. Dlatego to właśnie "Nim się zamienisz w żart" wybrałam na kolejny singiel promujący płytę "Alter Ego" - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń