Singin' Birds, Enej, Ewa Farna i Zakopower. "Lato z Radiem" odwiedzi kolejne miasta

Ostatnia aktualizacja: 13.08.2014 12:56
W najbliższy weekend będziemy w Płocku i Szczytnie. O muzyczne emocje zadbają: Singin' Birds, Enej, Ewa Farna i Zakopower. Magiczne widowisko zaprezentuje twórca Teatru Magii, najpopularniejszy polski iluzjonista – Maciej Pol.
Audio
  • Zapraszamy na koncerty "Lata z Radiem" w Płocku i Szczytnie
Singin Birds, Enej, Ewa Farna i Zakopower. Lato z Radiem odwiedzi kolejne miasta
Foto: Polskie Radio

W sobotę 16 sierpnia na stadionie sportowym w Płocku pojawią się: Singin' Birds, jak zawsze pełny pozytywnej energii zespół Enej oraz gwiazda wieczoru Ewa Farna, której występ budzi emocje również u prowadzącego imprezę Bogdana Sawickiego. - Czekam z niecierpliwością na ten koncert. Będzie to nasze pierwsze spotkanie na scenie i poza nią, mam nadzieję, że uda mi się namówić artystkę na prywatne zwierzenia - powiedział dziennikarz.

Dzień później, w niedzielę 17 sierpnia, ekipa radiowej Jedynki przeniesie się do Szczytna, gdzie na scenie ustawionej na miejskim stadionie sportowym ponownie pojawią się zespoły Singin' Birds oraz Enej, a gwiazdą wieczoru będzie grupa Zakopower.

Do studia plenerowego radiowej Jedynki usytuowanego tuż obok sceny zaproszą Karolina Rożej i Roman Czejarek. Wcześniej dziennikarzy będzie można spotkać podczas sobotniej audycji na Starym Rynku w Płocku oraz w niedzielę na Skwerze przy Muzeum w Szczytnie.

/Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz dodatkowo w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski i Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00 oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzycznie podsumowuje koncerty dnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty "Lato z Radiem 2014", która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.

materiały prasowe/pg,tj

Czytaj także

Gwiazdy Lata z Radiem chcą oddać szpik. I ty zostań dawcą

Ostatnia aktualizacja: 18.07.2014 11:19
Podczas koncertu w Jastrzębiu-Zdroju muzycy Brathanków i Formacji Nieżywych Schabuff zarejestrowali się jako Potencjalni Dawcy Szpiku. Za ich przykładem poszli fani i tylko w tym mieście udało się pozyskać aż 119 osób, które chcą pomóc chorym na białaczkę.
rozwiń zwiń

Czytaj także

W domu czy w pracy, Macieja Pola iluzja pochłania całkowicie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 13:32
Dla tego iluzjonisty praca równoznaczna jest z pasją. Jeśli do jego ogrodu zawitają goście, nie odejdą zawiedzeni. - Kiedyś ksiądz z pobliskiej parafii przywiózł dwa autokary dzieci i tak się zaczęło udostępnianie naszego domu zainteresowanym - opowiada Maciej Pol w "Lecie z Radiem Extra".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brathanki, Piersi, De Mono i Perfect. W weekend nad morzem dopisała nie tylko pogoda!

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 13:41
Fani "Lata z Radiem" zgromadzeni w Ustce i Krynicy Morskiej długo będą wspominać miniony weekend. O gorącą atmosferę podczas imprez zadbały Brathanki, Piersi, De Mono oraz żegnający się z tegoroczną trasą koncertową radiowej Jedynki zespół Perfect, a publiczność oczarował iluzjonista Maciej Pol.
rozwiń zwiń