Lato z Radiem: Singin`Birds, Enej, Ewa Farna i Zakopower porwały Płock oraz Szczytno

Ostatnia aktualizacja: 18.08.2014 15:00
Fani "Lata z Radiem" zgromadzeni na koncertach w Płocku i Szczytnie długo będą wspominać miniony weekend. O niepowtarzalną atmosferę podczas imprez zadbały zespoły Singin`Birds, Enej i Zakopower. Natomiast jedynym występem podczas tegorocznej trasy oczarowała Ewa Farna.
Ewa Farna podczas koncertu Lata z Radiem w Płocku
Ewa Farna podczas koncertu Lata z Radiem w PłockuFoto: Redakcja Lata z Radiem

W sobotę 16 sierpnia na Stadionie sportowym w Płocku zagrali: Singin`Birds, jak zawsze pełny pozytywnej energii zespół Enej oraz gwiazda wieczoru, debiutująca na tegorocznej trasie "Lata z Radiem” – Ewa Farna. Piosenkarka porwała publiczność zarówno swoimi piosenkami jak i wyjątkową scenografią oraz grą świateł.

Super koncert na trzy głosy w Turku [WIDEO] >>>

Dzień później, w niedzielę 17 sierpnia, ekipa Radiowej Jedynki przeniosła się do Szczytna, gdzie na scenie na miejskim stadionie sportowym ponownie pojawiły się zespoły Singin` Birds oraz Enej, a gwiazdą wieczoru była grupa Zakopower.

Energia Zakopowera porwała Tarnobrzeg [WIDEO] >>>

Koncerty, jak w każdy weekend, poprowadził Bogdan Sawicki, a w studiu plenerowym słuchacze mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Karoliną Rożej i Romanem Czejarkiem, którzy wszystkim chętnym wyjaśniali tajniki pracy w radiu. Natomiast o magiczną aurę imprezy zadbał, najpopularniejszy polski iluzjonista – Maciej Pol.

/

Pierwszy Program Polskiego Radia zaprasza nie tylko na weekendowe koncerty, ale również do codziennego słuchania audycji "Lato z Radiem" – od poniedziałku do soboty w godz. 9.00-13.00 oraz – dodatkowo – w niedziele w paśmie 10.00-13.00. Słuchaczy ucieszą z pewnością nowe cykle: "Lato z Radiem Extra" oraz "Lato z Radiem Pod Gwiazdami". Pierwszy z nich to interaktywny program z dużą dawką muzyki, nadawany od 16.00 do 23.00 w soboty i niedziele, który prowadzą Maria Szabłowska, Zbigniew Krajewski i Małgorzata Kościelniak. Natomiast "Lato z Radiem Pod Gwiazdami" pojawia się na antenie w nocy z soboty na niedzielę, w godz. 23.00-3.00 oraz w niedzielę w godz. 23.00-24.00. W audycji Marcin Kusy opowiada o zbliżających się występach gwiazd na trasie "Lata z Radiem" oraz muzycznie podsumowuje koncerty dnia.

Radiowa Jedynka zaprasza również na specjalną stronę internetową latozradiem.pl, poświęconą tegorocznej audycji i trasie koncertowej. Nowoczesny multimedialny serwis umożliwia zapoznanie się z "Latem z Radiem" 2014 od A do Z – internauci znajdą w nim m.in. wszystkie szczegóły dotyczące koncertów, artystów, audycji, zespołu redakcyjnego "Lata z Radiem", konkursów i wiele innych ciekawostek. W wakacyjne soboty i niedziele, dzięki transmisji wideo na stronie, każdy będzie mógł zobaczyć występy gwiazd "Lata z Radiem". Obszerne relacje z tych wydarzeń – w postaci galerii zdjęć i filmów – również zostaną zamieszczone w serwisie.

Enej na trasie Lata z Radiem w Drezdenku [WIDEO] >>>

Dodatkowo pod linkiem http://youtu.be/Q17VTYPpuWQ można znaleźć medley płyty "Lato z Radiem 2014", która zawiera utwory największych gwiazd polskiej estrady, takich jak: Perfect, Maryla Rodowicz, Enej, Ania Wyszkoni, De Mono, Blue Café, Brathanki, Patrycja Markowska, Agnieszka Chylińska, Bracia, Zakopower, Wilki, Golec uOrkiestra, Formacja Nieżywych Schabuff.

materiały prasowe/tj

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

W domu czy w pracy, Macieja Pola iluzja pochłania całkowicie

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 13:32
Dla tego iluzjonisty praca równoznaczna jest z pasją. Jeśli do jego ogrodu zawitają goście, nie odejdą zawiedzeni. - Kiedyś ksiądz z pobliskiej parafii przywiózł dwa autokary dzieci i tak się zaczęło udostępnianie naszego domu zainteresowanym - opowiada Maciej Pol w "Lecie z Radiem Extra".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Płock: tam lato upływa w rytmie muzycznych festiwali

Ostatnia aktualizacja: 16.08.2014 15:00
W położonym na Mazowszu Płocku natura, kultura i historia są ze sobą nierozerwalnie związane. 16 sierpnia to piękne miasto gości radiową Jedynkę i gwiazdy koncertowej trasy Lata z Radiem.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ewa Farna: mam fatalne poczucie humoru

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2014 15:18
- Jeżeli ktoś usłyszałby dowcipy, które opowiadam albo sama tworzę, mógłby już więcej nie przyjść na mój koncert. Lubię natomiast śmiać się sama z siebie. Uważam, że mam do siebie dystans - mówiła w Jedynce Ewa Farna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Szczytno - Mazury w pigułce i kuźnia asów policji

Ostatnia aktualizacja: 17.08.2014 12:00
Szczytno łączy w sobie urzekający krajobraz, dostęp do aktywnego wypoczynku oraz przywiązanie do lokalnej kultury. Główne otoczenie miasta tworzą jeziora i tereny leśne, gwarantujące wszystkim czyste i świeże mazurskie powietrze.
rozwiń zwiń