Finał plebiscytu Jedynkowy Przebój Wakacji

Ostatnia aktualizacja: 01.09.2014 11:11
Na ulubioną piosenkę tego lata można było głosować do północy w niedzielę 31 sierpnia. W poniedziałek 1 września poznamy tę najlepszą.
Audio
  • Na finał plebiscytu Jedynkowy Przebój Wakacji zaprasza Małgorzata Kościelniak
Małgorzata Kościelniak zaprasza na finał plebiscytu Jedynkowy Przebój Wakacji
Małgorzata Kościelniak zaprasza na finał plebiscytu Jedynkowy Przebój WakacjiFoto: Redakcja Lata z Radiem

O tytuł Jedynkowego Przeboju Wakacji walczyły piosenki prezentowane na naszej antenie w lipcu i sierpniu, m.in. Ani Wyszkoni, zespołu Piersi, Brathanków i Patrycji Markowskiej.

Patrycja Markowska na scenie Lata z Radiem w Białce Tatrzańskiej. WIDEO >>>

Wyniki głosowania słuchaczy zaprezentujemy w "Muzycznej Jedynce" 1 września  2014. Zapraszamy do słuchania od 13.00.

Poznamy też słuchaczy, którzy zdobyli atrakcyjne nagrody. Główną był radiowy odbiornik cyfrowy. Czekało na was też dziewięć wyróżnień - płyt CD "Przeboje Muzycznej Jedynki". Natomiast nagrodą dla wykonawcy zwycięskiej piosenki będzie 24-godzinna sesja nagraniowa w studiu nagraniowym Polskiego Radia S.A.

Jedynkowy Przebój Wakacji >>>

Na "Muzyczną Jedynką" w poniedziałek 1 września po godz. 13.00 zaprasza Małgorzata Kościelniak.

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00.

tj/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Ania Wyszkoni: konsekwentnie podążam drogą, którą sobie wyznaczyłam

Ostatnia aktualizacja: 20.05.2014 16:31
- Pomaga mi to poznać interesujących i inspirujących ludzi oraz przekonać ich do siebie - powiedziała w radiowej Jedynce piosenkarka. 20 maja miała miejsce platynowa reedycja jej drugiego solowego albumu pt. "Życie jest w porządku".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Opole: dwie SuperJedynki 2014 dla zespołu Piersi

Ostatnia aktualizacja: 07.06.2014 23:10
Poznaliśmy laureatów plebiscytu organizowanego przez radiową Jedynkę, Telewizję Polską oraz "Super Express". Na scenie opolskiego amfiteatru wystąpiły największe gwiazdy polskiej piosenki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Brathanki zagrają na trasie Lata z Radiem: cieszmy się muzyką na co dzień

Ostatnia aktualizacja: 18.06.2014 15:12
- Tytuł "moMtyle" niesie wiele znaczeń, dzięki niemu udało nam się osiągnąć ludyczny wydźwięk płyty - mówią muzycy zespołu w Jedynce. Materiał z najnowszego krążka już wkrótce usłyszy publiczność naszej letniej trasy koncertowej.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Grzegorz Markowski: moja córka Patrycja wygrała życie

Ostatnia aktualizacja: 07.07.2014 12:40
- Jestem szczęśliwy, że się realizuje. Wygrała życie, ma wspaniałą rodzinę i świetny zawód. Trudny, stresujący, ciężki, ale bardzo pociągający - mówił w Jedynkowym cyklu "Bez tajemnic" wokalista zespołu Perfect.
rozwiń zwiń

Czytaj także

"Polka Dziadek" przegoniła chmury. Lato z Radiem zagrało na południu Polski

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2014 13:17
Mimo deszczowej aury publiczność dopisała w Białce Tatrzańskiej i Jastrzębiu-Zdroju. W miniony weekend bawiliśmy się podczas występów Maryli Rodowicz, Patrycji Markowskiej, Brathanków i Formacji Nieżywych Schabuff.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Patrycja Markowska: mój najnowszy singiel to ukłon w stronę fanów

Ostatnia aktualizacja: 19.07.2014 12:00
- Wybrali ten utwór jako swój ulubiony, a ja chciałam się odwdzięczyć za tą całą energię, którą dają mi w trudniejszych chwilach. Dlatego to właśnie "Nim się zamienisz w żart" wybrałam na kolejny singiel promujący płytę "Alter Ego" - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Bunt Piersi przeciw "Systemowi"

Ostatnia aktualizacja: 10.08.2014 15:23
- Pracując nad płytą "Piersi i Przyjaciele 2" doszliśmy do wniosku, że nie można całego czasu, wszystkich piosenek poświęcić lekkiej i łatwej tematyce. Kilka utworów ma więc teksty publicystyczne - mówił w cyklu "Bez tajemnic" wokalista zespołu Adam "Asan" Asanov.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Ania Wyszkoni: czuję się spełniona, choć...

Ostatnia aktualizacja: 11.08.2014 10:34
- Jestem na początku swojej drogi artystycznej. Wiele udało mi się osiągnąć, ale wiem że jeszcze dużo pracy przede mną - mówiła w Jedynce piosenkarka.
rozwiń zwiń