Przeboje Przyjaciół Radiowej Jedynki nr 101!

Ostatnia aktualizacja: 06.09.2014 15:30
Taki właśnie numer będzie miało dzisiejsze notowanie naszej listy. Z tej okazji przypomnimy najciekawsze rozmowy, a także najbardziej interesujące propozycje naszych ekspertów.
Audio
  • Na "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" zaprasza Zbigniew Krajewski
Zbigniew Krajewski
Zbigniew KrajewskiFoto: Wojciech Kusiński/PR

Audycja będzie wyjątkowa także z tego powodu, że usłyszymy wyłącznie utwory, które pojawiły się na pierwszym miejscu naszej listy.

Na jubileuszowe wydanie "Przebojów Przyjaciół Radiowej Jedynki" w sobotę 6 września od 20.10 do 21.50 zaprasza Zbigniew Krajewski.

pg

''

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Anna Jurksztowicz: jesteśmy zbyt fajni, by być niegodziwcami

Ostatnia aktualizacja: 11.05.2014 13:29
- Mówi też o tym filozofia jogi. Nie jestem jest fanatyczną wyznawczynią, ale korzystam z możliwości, które oferuje ludzkości - przyznała w radiowej Jedynce piosenkarka, która wraca muzyczną scenę z płytą "Poza czasem: Muzyka duszy".
rozwiń zwiń

Czytaj także

W muzycznym świecie Adama Sztaby. "Upływający czas, to najlepszy juror"

Ostatnia aktualizacja: 14.06.2014 22:02
- Wielcy kompozytorzy i fenomen Grażyny Łobaszewskiej - Adam Sztaba podkreśla, że mamy z czego być w polskiej muzyce dumni. Ale podczas spotkania w "Przebojach Przyjaciół Radiowej Jedynki" dyrygent przeniósł nas też w bardziej odległe rejony świata, aby w końcu powrócić do pewnego polskiego... mezaliansu.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Jan Nowicki: Wysocki walczył ze wszystkim, ale śpiewał porywająco

Ostatnia aktualizacja: 26.06.2014 14:00
- Znałem go i spotykałem, nie mogłem tylko słuchać, gdy śpiewał w domu, bo miałem wrażenie, że za bardzo się obnaża. My Polacy, jeśli chodzi o teatr, do tego stopnia się nie obnażamy. Sztuka aktorska nie może przekraczać pewnych granic - mówił aktor w radiowej Jedynce.
rozwiń zwiń