Alosza Awdiejew koncertowo. Nowa płyta

Ostatnia aktualizacja: 26.09.2014 11:55
Alosza Awdiejew współpracuje z Polskim Radiem od lat. Dał wiele recitali w studiach koncertowych PR. Nakładem Polskiego Radia ukazały się wydawnictwa płytowe jak "Alosza na bis" czy "Jestem tutaj”.
Alosza Awdiejew
Alosza AwdiejewFoto: W. Kusiński/PR

Niedawno Alosza wraz ze swoim zespołem, po raz kolejny wszedł do studia koncertowego im. Agnieszki Osieckiej i znów oczarował publiczność. Efektem jest płyta koncertowa "Alosza w Radiowej Trójce", której premiera miała miejsce 22 września.

Płyta Aloszy Awdiejewa do nabycia na sklep.polskieradio.pl >>>

Znalazło się na niej 16 utworów przeplatanych zabawnymi historiami opowiadanymi przez artystę. Wykonując pieśni rosyjskie, cygańskie oraz żydowskie, Awdiejew zabiera nas do Odessy - miasta swoich marzeń i wspomnień.

W piątek 26 września Alosza Awdiejew będzie gościem "Muzycznej Jedynki". Na podróż z artystą po godz. 13.15 zaprasza Iza Żukowska.

"Muzyczna Jedynka" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 13.00 a 15.00. Zapraszamy!

tj/asz

Czytaj także

Gaba Kulka prezentuje "The Escapist": na następną płytę słuchacze nie będą czekali pięciu lat

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2014 17:44
- Piosenki z polskimi tekstami, które nie znalazły się na "Eskapiście" to pula do chwalenia się później, czekają na kolejną płytę - o swoim najnowszym krążku i muzycznych planach Gaba Kulka opowiadała w "Muzycznej Jedynce".
rozwiń zwiń

Czytaj także

Gitarzysta Niemena: kocham ten czas, kiedy grałem z Czesławem

Ostatnia aktualizacja: 23.09.2014 17:27
- Były różne momenty, lepsze i gorsze. Trzeba jednak patrzeć na to, co zostało. Na wspaniałe nagrania i wspomnienia. Część z nich jest zawarta w naszej książce - powiedział w "Muzycznej Jedynce" Tomasz Jaśkiewicz, bohater książki "Byłem gitarzystą Niemena", która w środę trafi do księgarń.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miąższ w nowym składzie na początek Festiwalu Skrzyżowanie Kultur

Ostatnia aktualizacja: 24.09.2014 18:48
- Do niedawana występowaliśmy jako tercet, ale od trzech miesięcy gramy z perkusistą - powiedział w "Muzycznej Jedynce" gitarzysta Sebastian Pikula. Już dziś zespół Miąższ wystąpi z koncertem w ramach warszawskiego Festiwalu Skrzyżowanie Kultur.
rozwiń zwiń