Artur Barciś przystąpi do testu. A Ty?

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 04:00
W poniedziałkowy wieczór aktor weźmie udział w Wielkim Teście o Polskim Filmie, któremu patronuje Radiowa Jedynka. Swoją filmową wiedzę sprawdzą także Robert Gliński, Bożena Dykiel, Jacek Bromski, Emilia Krakowska i Antoni Królikowski.
Artur Barciś przystąpi do testu. A Ty?
Foto: Glow Images/East News

Wielki Test o Polskim Filmie odbędzie się już po raz drugi. W zeszłorocznej edycji, w parze z Januszem Zaorskim, triumfowała dziennikarka radiowej Jedynki Maria Szabłowska.

W tym roku ponownie gwiazdy zebrane w telewizyjnym studiu, a wraz z nimi wszyscy chętni Polacy, będą rozwiązywać zagadki związane z polskim filmem, odsłaniać kulisy pracy po drugiej stronie srebrnego ekranu i wspólnie podróżować polskimi śladami po Hollywood.

Jak swoje szanse ocenia Artur Barciś? Zapytamy w "Czterech porach roku" w poniedziałek 29 września.

Gościem Romana Czejarka będą także mł. inspektor Marek Konkolewski z Biura Ruchu Drogowego Komendy Głównej Policji oraz Adam Czarnecki, który w Gdyni zorganizował ciekawy happening...
A z Elżbieta Ćwiklińska-Kożuchowska z Fundacji Klasa Kobiet zaprosi do korzystania z ofert edukacyjnych Uniwersytetów Drugiego Wieku. Nowy semestr już blisko!

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 12.00. Zapraszamy!
(asz)

Czytaj także

Artur Barciś: Czerepach z Rancza to inteligentny polityk

Ostatnia aktualizacja: 14.07.2013 15:03
- Wykorzystuje ludzką głupotę i okoliczności po to, żeby zdobyć władzę. Tak jak robi większość polityków w naszym kraju - powiedział w audycji "Lato z Radiem" aktor Aktor Barciś.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Artur Barciś: biada temu, kto puści parę z ust i zdradzi wynik!

Ostatnia aktualizacja: 30.11.2013 07:51
Jak obejrzeć relację z zawodów sportowych grając w tym samym momencie w spektaklu? Artur Barciś zdradza Tomaszowi Zimochowi swoje sposoby.
rozwiń zwiń