Exposé premier Ewy Kopacz. Słuchaj w radiowej Jedynce

Ostatnia aktualizacja: 27.09.2014 02:30
Premier Ewa Kopacz wygłasza exposé swojego rządu. Jeszcze dziś zwróci się do Sejmu o wotum zaufania dla swojego gabinetu. W radiowej Jedynce po transmisji wystąpienia komentarze na gorąco polityków, ekspertów i publicystów. Początek specjalnej audycji o godz. 10.
Audio
  • Patryk Michalski zebrał opinie o tym, co powinno znaleźć się w expose premier Kopacz (Sygnały dnia/Jedynka)
Ewa Kopacz
Ewa KopaczFoto: PAP/Radek Pietruszka

Ewa Kopacz wygłasza expose >>> Słuchaj w radiowej Jedynce

Co się znajdzie w planie działania jej rządu?  Czy Ewie Kopacz uda się odzyskać przychylność mediów i opinii publicznej? O tym w specjalnej audycji redakcji publicystki radiowej Jedynki w środę 1 października.

Oprócz transmisji exposé, przedstawimy komentarze Renaty Grochal z "Gazety Wyborczej" i Michała Karnowskiego z tygodnika "Sieci". Wystąpienie premier Ewy Kopacz skomentują też dr Maciej Hamankiewicz z Naczelnej Rady Lekarskiej oraz politycy Beata Szydło z PiS i Robert Tyszkiewicz z  PO.

Wystąpienie pani premier skomentują również w magazynie "Z kraju io ze swiata" Eugeniusz Grzeszczak z PSL i Tadeusz Iwiński z SLD.
O komentarz poprosimy również socjologa, prof. Jacka Raciborskiego i ekonomistę Ignacego Morawskiego.

W trakcie exposé przed Sejmem będą manifestować górnicy. Będziemy relacjonować przebieg górniczej pikiety.
Na specjalną audycję poświęconą exposé premier Ewy Kopacz Redakcja Publicystyki radiowej Jedynki zaprasza w środę 1 października w godz. 10.00-13.00.

tj/ag

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Expose Kopacz. Jabłoński: ona jest cieniem Tuska

Ostatnia aktualizacja: 28.09.2014 10:49
- Efektem expose Ewy Kopacz powinno być wybicie się nowej premier na polityczną niezależność, jednak raczej tak się nie stanie – przewidują eksperci. Ich zdaniem propozycje przedstawione podczas środowego expose będą kontynuacją polityki Donalda Tuska.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Dorn: expose Kopacz odpowie na pytanie, czego Polacy mogą się spodziewać w przyszłości

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 08:13
Zdaniem Ludwika Dorna expose Ewy Kopacz będzie pełniło dwie funkcje: expose premiera oraz czegoś w rodzaju platformy politycznej PO na wybory 2015 roku i wstępnego programu rządzenia, jeśli to Platforma po wyborach będzie współtworzyła rząd.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Miller o expose: trzeba zarysować ścieżkę do euro

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 09:00
Jeśli Polska pozostanie na zewnątrz eurostrefy, będzie marginalizowana - tak mówił w Trójce lider SLD Leszek Miller pytany o to, czy w expose premier Ewy Kopacz powinien pojawić się wątek wspólnej europejskiej waluty.
rozwiń zwiń