Artur Barciś: marzę o takiej specjalnej pigułce dla aktora

Ostatnia aktualizacja: 29.09.2014 13:20
Znani polscy aktorzy w poniedziałek wieczorem w telewizyjnej Jedynce zostaną przeegzaminowani z wiedzy o filmie. - Do testu podejdę z marszu - mówi gość "Czterech pór roku” Artur Barciś.
Audio
  • Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. Z Arturem Barcisiem rozmawiał Roman Czejarek - część 1. (Cztery pory roku/Jedynka)
  • Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy. Z Arturem Barcisiem rozmawiał Roman Czejarek - część 2. (Cztery pory roku/Jedynka)
Artur Barcis na planie kolejnego, 9. sezonu serialu TVP1 Ranczo
Artur Barcis na planie kolejnego, 9. sezonu serialu TVP1 "Ranczo"Foto: TVP/PAP/Ireneusz Sobieszczuk

W trakcie wielkiego testu wiedzy o polskim filmie gwiazdy w studiu, razem z telewidzami i internautami, będą rozwiązywać zagadki związane z rodzimą kinematografią, odsłaniać kulisy pracy po drugiej stronie srebrnego ekranu.
- Moją partnerką podczas testu będzie Katarzyna Pakosińska - zdradza Artur Barciś. - Na pewno będzie dużo śmiechu - dodaje.
Podczas testu aktorzy będą odpowiadali na bardzo szczegółowe i podchwytliwe pytania. Dla Artura Barcisia te dotyczące jego ulubionych filmów "Ziemi obiecanej” w reżyserii Andrzeja Wajdy, czy "Samych swoich” Sylwestra Chęcińskiego nie powinny być problemem.

W rozmowie z Romanem Czejarkiem Artur Barciś opowiedział także o pracy aktora, a także o najbliższych planach związanych z serialem "Ranczo”.

Aktor zdradził również jedną ze swoich zawodowych tajemnic, powiedział czego nie lubi w zawodzie aktora najbardziej. - Najgorszą rzeczą jest uczenie się tekstów na pamięć - wyjaśnił. - Marzę o takiej pigułce, którą połknę, przeczytam tekst i już wszystko będę umiał.

Zapraszamy do wysłuchania całej rozmowy, którą prowadził Roman Czejarek.

"Cztery pory roku" na antenie Jedynki od poniedziałku do piątku między godz. 9.00 a 12.00.

(ah/ag)