Marzena Wyczółkowska głosem II linii metra - zagłosuj

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 07:00
Audio
Marzena Wyczółkowska prezentuje wiadomości na antenie radiowej Jedynki
Marzena Wyczółkowska prezentuje wiadomości na antenie radiowej JedynkiFoto: W. Kusiński/Polskie Radio

Polskie Radio i warszawski ratusz organizują plebiscyt na najlepszy głos II linii metra czytający nazwy stacji. Jedną z kandydatek jest Marzena Wyczółkowska, dziennikarka radiowej Jedynki.

Na I linii metra od 1998 roku stacje zapowiada lektor telewizyjny i radiowy Ksawery Jasieński. Czyj głos usłyszymy na linii numer II, której otwarcie ma nastąpić do końca 2014 roku? To zależy również od Ciebie.

>>>Wybierz głos, który będzie czytał nazwy stacji II linni metra - GŁOSUJ>>>

Marzena Wyczółkowska na co dzień na antenie radiowej Jedynki prezentuje wiadomości. W Dniu Narodowego Czytania Dzieł Aleksandra Fredry wraz z innymi dziennikarzami Jedynki przygotowała wyjątkowe słuchowisko "Zemsty". Komunikaty w metrze to będzie kolejne wyzwanie dla dziennikarki. Głosujmy!

Głosowanie rozpocznie się w poniedziałek 13 października i potrwa do 26 października. Swoje propozycje będzie można zgłaszać za pośrednictwem SMS pod nr 71 151 lub strony internetowej radiowej Jedynki.

Do wyboru jest sześcioro kandydatów: aktorki Krystyna Janda i Danuta Stenka, dziennikarze Polskiego Radia Małgorzata Tułowiecka, Marzena Wyczółkowska oraz Andrzej Matul, a także lektor telewizyjny i radiowy Maciej Gudowski.

Nazwisko głosu II linii warszawskiego metra zostanie ogłoszone w środę 29 października na antenie radiowej Jedynki.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie!

(ah)

Zobacz więcej na temat: metro Warszawa

Czytaj także

Janda, Gudowski, a może Matul ? Głos II linii metra - kto będzie zapowiadał stacje?

Ostatnia aktualizacja: 13.10.2014 12:48
Polskie Radio i warszawski ratusz organizują plebiscyt na najlepszy głos II linii metra, czytający nazwy stacji. Wśród kandydatów są Krystyna Janda, Danuta Stenka, Małgorzata Tułowiecka, Marzena Wyczółkowska, Andrzej Matul oraz Maciej Gudowski.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Matul głosem II linii metra - zagłosuj

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 07:00
Polskie Radio i warszawski ratusz organizują plebiscyt na najlepszy głos II linii metra czytający nazwy stacji. Jednym z kandydatów jest Andrzej Matul, dziennikarz radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Maciej Gudowski głosem II linii metra - zagłosuj

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 07:00
Polskie Radio i warszawski ratusz organizują plebiscyt na najlepszy głos II linii metra czytający nazwy stacji. Jednym z kandydatów jest Maciej Gudowski, lektor telewizyjny i radiowy.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Krystyna Janda głosem II linii metra - zagłosuj

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 07:00
rozwiń zwiń

Czytaj także

Małgorzata Tułowiecka głosem II linii metra - zagłosuj

Ostatnia aktualizacja: 09.10.2014 07:00
Polskie Radio i warszawski ratusz organizują plebiscyt na najlepszy głos II linii metra czytający nazwy stacji. Jedną z kandydatek jest Małgorzata Tułowiecka, dziennikarka radiowej Jedynki.
rozwiń zwiń