Brad Pitt na wojennej ścieżce z hitlerowcami

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 11:30
Dziś do kin wchodzi "Furia" o załodze amerykańskich czołgistów, która pod koniec II wojny światowej wyrusza z arcytrudną misją przerwania linii frontu w Niemczech. W roli głównej Brad Pitt. Omówienie filmu w wieczornym "Magazynie bardzo filmowym".
Kadr z filmu Furia. Na zdjęciu Brad Pitt
Kadr z filmu "Furia". Na zdjęciu Brad PittFoto: materiały promocyjne/Monolith Films

W audycji zrecenzujemy również inne najciekawsze premiery tego tygodnia: "Zimowy sen", "Kapitał ludzki", "Hubę" i "Zbliżenia".

Ponadto zajrzymy na plan filmu "Ederly" w reżyserii Piotr Dumała i porozmawiamy o Festiwalu Filmów Amerykańskich we Wrocławiu.

Na "Magazyn bardzo filmowy" w piątek 24 października o godz. 20.19 zaprasza Joanna Sławińska.

pg, ac

Zobacz więcej na temat: brad pitt FILM

Czytaj także

W "Ederly", czyli nie wiadomo gdzie i kiedy. Mariusz Bonaszewski na pograniczu jawy i snu

Ostatnia aktualizacja: 21.10.2014 15:00
- Nagle przeskakuje się w czasie, równolegle przenikają się różne wątki. Pojawiają się tematy jak ze snów i wizji - mówił na palnie filmu "Ederly" Mariusz Bonaszewski, który w obrazie Piotra Dumały gra główną rolę męską.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Reżyserka filmu "Joanna": najważniejsze były dla mnie emocje tytułowej bohaterki

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 08:32
- Nie chciałam zbędnych słów, które byłyby jedynie częścią informacyjną. Gdy widziałam na twarzy Joanny reakcję na to, co mówi jej lekarz, to nie potrzebowałam już tego słyszeć - mówiła w Jedynce Aneta Kopacz, reżyserka filmu dokumentalnego o Joannie Sałydze, autorce znanego bloga "Chustka", u której zdiagnozowano raka.
rozwiń zwiń