"SuperSTARcie": Reni Jusis musiała pożegnać się z programem

Ostatnia aktualizacja: 25.10.2014 12:45
W czwartym odcinku "SuperSTARcia" uczestnicy mieli za zadanie wykonać utwór pop. Jak poradzili sobie z tym wyzwaniem?
Audio
  • Reni Jusis żegna się z programem i podsumowuje swój występ (Sobota z radiową Jedynką)
  • Szymon Majewski był pod wrażeniem występu Titusa (Sobota z radiową Jedynką)
  • Rafał Brzozowski tłumaczy dlaczego wybrał piosenkę "Łatwopalni" (Sobota z radiową Jedynką)
Reni Jusis w programie SuperSTARcie, którego partnerem była Radiowa
Reni Jusis w programie "SuperSTARcie", którego partnerem była Radiowa Foto: Wojciech Kusiński/PR

Decyzją widzów odpadła Reni Jusis. Choć Kayah, która była jurorką w tym odcinku, właśnie ją typowała najwyżej. - Twój występ podobał mi się najbardziej - powiedziała Kayah.

Kayah o roli jurora w programi "SuperSTARcie" >>>

Niestety utwór "Happy" nie okazał się szczęśliwy dla Reni Jusis. W czwartym odcinku "SuperSTARcia", to właśnie ona pożegnała się z programem. Artystka nie kryła wzruszenia. - Makos wracam do domu - krzyknęła na koniec. Już po programie powiedziała radiowej Jedynce, że żal jej odchodzić, bo zżyła się z innymi uczestnikami. Dodała jednak, że jak tylko odpocznie, to wróci, żeby  spotkać się z przyjaciółmi.

Zdaniem widzów najlepiej wypadł ... Titus! - Jest sobą, ale w każdym z gatunków muzycznych, który bierze na warsztat, wygląda troszkę jak parodia tego gatunku. To jest coś, co bardzo lubię - podsumował Szymon Majewski, który razem z Kayah oceniał uczestników w czwartym odcinku show. Jedynym stałym jurorem w programie jest Wojciech Mann.

SuperSTARcie z Radiową Jedynką: wywiady, galerie, relacje >>>

W każdym odcinku "SuperSTARcia" kolejny z uczestników żegna się z programem. Z rywalizacji odpada ta wokalistka lub ten wokalista, który w głosowaniu SMS-owym zbierze najmniejszą liczbę głosów telewidzów. SupeSTARcie w każdy piątek o godzinie 21.05 na antenie TVP2.

Oryginalne wersje piosenek, które wykonywać będą gwiazdy SuperSTARcia w piątkowe wieczory, przez cały poprzedzający tydzień usłyszeć można TYLKO w radiowej Jedynce. Codziennie w audycji "Muzyczna Jedynka" (w godz. 13.00-15.00) nasi słuchacze mają także okazję wybrać swój ulubiony przebój w konkursie SuperSTARcie w "Muzycznej Jedynce", a dodatkowo w czwartki i piątki - szansę na zdobycie wejściówek na widownię show w studiu TVP2.

(ag, pg)

Czytaj także

SuperSTARcie Moniki Borzym: utożsamiam się rockandrollowcami

Ostatnia aktualizacja: 15.10.2014 19:00
- Mają bardzo wiele wspólnego z jazzmanami, których miłość do muzyki również nie narodziła się na salonach. Powstała z potrzeby wolności i buntu - tłumaczyła w "Muzycznej Jedynce" Monika Borzym, która w pierwszym odcinku SuperSTARcia wykonała utwór zespołu Steppenwolf pt. "Born to be Wild".
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie: Stanisław Karpiel-Bułecka odpadł z show

Ostatnia aktualizacja: 18.10.2014 16:00
Wokalistka jazzowa Mo­ni­ka Bo­rzym najlepiej odnalazła się w re­per­tu­arze hiphopowym, który zdo­mi­no­wał trze­ci od­ci­nek Su­per­STARcia. Emo­cje pod­grzał wy­stę­pu­ją­cy w roli ju­ro­ra Liroy, który zachwycał się wy­stę­pem Ti­tu­sa. Z programem pożegnał się natomiast Stanisław Karpiel-Bułecka.
rozwiń zwiń

Czytaj także

SuperSTARcie: Adam Sobierajski udowodnił, że ma "stajla"

Ostatnia aktualizacja: 23.10.2014 12:00
- Zapraszam wszystkich hip-hopowców do opery. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie - mówił artysta, który w trzecim odcinku telewizyjnego show SuperSTARcie wykonał hip-hopowy przebój "Dla mnie masz stajla" grupy Trzeci Wymiar.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kayah: każdy z uczestników SuperSTARcia próbuje sobie coś udowodnić

Ostatnia aktualizacja: 24.10.2014 14:00
- Dla wielu z nich jest to okazja do przypomnienia publiczności o swojej wszechstronności, talencie i wrażliwości, a zarazem pokazania jacy są fajni i zdystansowanymi - mówiła w Jedynce Kayah, która był jurorką 4. odcinka telewizyjnego show "SuperSTARcie".
rozwiń zwiń