Agata Nosal-Ikonowicz kandydatką na prezydenta Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 03.11.2014 17:03
Agata Nosal-Ikonowicz to jedna z 11 kandydatów ubiegających się w wyborach samorządowych o fotel prezydenta Warszawy. W "Sygnałach dnia" zapytamy ją o program.
Agata Nosal-Ikonowicz
Agata Nosal-IkonowiczFoto: PAP/Jakub Kamiński

Agata Nosal-Ikonowicz jest kandydatką Ruchu Sprawiedliwości Społecznej, którego jest jedną z założycielek i liderek. Społeczniczka, wolontariuszka, socjalistka, obrończyni socjalnych praw człowieka, przewodnicząca Kancelarii Sprawiedliwości Społecznej.
Jest autorką społecznego projektu nowelizacji ustawy o ochronie praw lokatorów, który przewiduje całkowity zakaz eksmisji na bruk. Chce przywrócić bezpieczeństwo socjalne mieszkankom i mieszkańcom Warszawy. Chce, żeby Warszawa zapewniała tanią komunikację miejską, odpowiednią pomoc społeczną i mieszkania komunalne, wykorzystując nasz wspólny budżet do zaspokajania potrzeb mieszkańców.

Agata Nosal-Ikonowicz będzie gościem "Sygnałów dnia" we wtorek 4 listopada o godz. 8.15

O godz. 7.15 w radiowej Jedynce Mariusz Kamiński z PiS.

Poprowadzą. Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych

Gość: Agata Nosal-Ikonowicz.

Tytuł audycji: "Sygnały dnia"

Data emisji: 4.11.2014

Godzina emisji: 8.15

(ag)

Czytaj także

Sebastian Wierzbicki - kandydat SLD na prezydenta Warszawy

Ostatnia aktualizacja: 28.10.2014 17:48
Wybory samorządowe odbędą się w niedzielę 16 listopada. W stolicy o fotel prezydenta będzie walczyć 11 osób. W środę w "Sygnałach dnia" jeden z nich - Sebastian Wierzbicki.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Andrzej Rozenek: mamy najdroższe metro w Europie

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 08:18
- Wszystko to, co zostało w Warszawie zrobione można zrobić uczciwiej, sprawniej i ambitniej - mówi w "Sygnałach dnia" w radiowej Jedynce kandydat na prezydenta stolicy Andrzej Rozenek.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Kandydat do sejmiku Mazowsza: trzeba zmienić podejście polityków do obywateli

Ostatnia aktualizacja: 30.10.2014 13:13
- Sprawy powinny być traktowane od dołu do góry, czyli wychodzić od obywatela. Polityk jest zatrudnionym przez obywatela człowiekiem od załatwiania jego spraw, nie od narzucania mu swojej woli - mówi w audycji "Z kraju i ze świata" wiceprzewodniczący zarządu Demokracji Bezpośredniej, Dominik Hernik.
rozwiń zwiń