X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Symfoniczny punkt widzenia Ireny Santor

Ostatnia aktualizacja: 15.11.2014 20:00
Już 16 listopada między godz. 11.00 a 12.00 zapraszamy do wysłuchania wywiadu Marii Szabłowskiej z Ireną Santor.
Audio
Repertuar na płytę Punkt widzenia stworzyli, specjalnie na zamówienie Ireny Santor, czołowi kompozytorzy i autorzy tekstów
Repertuar na płytę "Punkt widzenia" stworzyli, specjalnie na zamówienie Ireny Santor, czołowi kompozytorzy i autorzy tekstówFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Piosenkarka opowie o pracy nad płytą niezwykłą, wydaną z okazji jej 80. urodzin. Wszystkie nagrania do krążka "Punkt widzenia" powstały w studiach Polskiego Radia, a całość wydała nasza Agencja Muzyczna. Dzięki temu albumowi udało się zrealizować pewne marzenie Ireny Santor...

Gospodarzem "Leniwej niedzieli" będzie Marcin Kusy, który zaprosił do studia reżysera Krzysztofa Magowskiego. Po godz. 10.00 opowie on o pracy nad biograficznym filmem o Czesławie Niemenie "Sen o Warszawie".

Miesiąc Czesława Niemena w "Muzycznej Jedynce" >>>

O godz. 13.00 zapraszamy na nowy odcinek powieści radiowej "W Jezioranach" , a po 14.00 - Piosenki na życzenie . Swoje propozycje i pomysły można zgłaszać mailowo na adres: koncert@polskieradio.pl, i telefonicznie - 22 645 20 11, a w trakcie trwania audycji sms: 71151. Na Państwa życzenia czekamy także na profilu Jedynki na Fb.

***

Na "Leniwą niedzielę" zapraszamy 16 listopada od godz. 10.00 do 15.00. Audycję poprowadzi Marcin Kusy.

(asz)

Zobacz więcej na temat: Irena Santor MUZYKA
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

"Katharsis", czyli el-muzyka Czesława Niemena

Ostatnia aktualizacja: 24.01.2014 11:56
Termin el-muzyka wymyślili Czesław Niemen z Markiem Bilińskim. - Naradzili się przed mikrofonem publicznego radia, że będą go używać w odniesieniu do muzyki elektronicznej - wyjaśnił w radiowej Jedynce muzyczny dziennikarz Jerzy Kordowicz.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Czesław Niemen: człowiek nie odkrył jeszcze piękna świata

Ostatnia aktualizacja: 28.01.2014 15:11
W 1999 roku Czesław Niemen zapytany o wartość dla niego absolutną i niepodważalną powiedział: "Niewątpliwie Stwórca, ponieważ wszystko, co mnie otacza jest tak niepojęte, że nie można nie dostrzec tego. To jest coś, co wyzwala zachwyt". Piosenka "Piękny jest ten świat" miała się znaleźć na krążku, którego już nie wydał.
rozwiń zwiń