X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Niedziela z oberkiem i nie tylko - oglądaj transmisję online!

Ostatnia aktualizacja: 16.11.2014 10:20
Po zamorskich podróżach czas na powrót do Polski. Ale nie liczcie na spokojny odpoczynek! Trzecia "Podróż ponaddźwiękowa" to żywe spotkanie z pełnymi wigoru tańcami i pieśniami z regionu Mazowsza i okolic. Z wydarzenia przeprowadzona zostanie również transmisja online. Zapraszamy dziś o godz. 11.
Jak się tańczy oberka i co zrobić, żeby nie zakręciło się od tego w głowie? Zapraszamy na transmisję online koncertu z cyklu Podróże ponaddźwiękowe
Jak się tańczy oberka i co zrobić, żeby nie zakręciło się od tego w głowie? Zapraszamy na transmisję online koncertu z cyklu "Podróże ponaddźwiękowe"Foto: PAP/Marcin Bednarski

Jak się tańczy oberka i co zrobić, żeby nie zakręciło się od tego w głowie? Czym się różni kujawiak od mazurka? Gdzie mieszka muzyka w lirze korbowej? W co się kiedyś bawiły i co śpiewały dzieci? W dźwiękowy świat dawnych zwyczajów, zabaw i historii wprowadzi nas trio Janusza Prusinowskiego, którego miłośnikom muzyki tradycyjnej przedstawiać nie trzeba.

Koncert pod hasłem "Polska, czyli o berku i oberku" odbędzie się w niedzielę 16 listopada o godz. 11.00 w Studiu Koncertowym Polskiego Radia im. Witolda Lutosławskiego na ul. Modzelewskiego 59 w Warszawie. Bilety do kupienia na stronie sklep.polskieradio.pl oraz na godzinę przed koncertem w kasie studia.

Z wydarzenia przeprowadzona zostanie również transmisja online na stronach Polskiego Radia. Zapraszamy!

Cykl koncertów "Podróże ponaddźwiękowe" to spotkania z muzyką i z czasami, w jakich powstawała. To opowieści o ludziach, którzy ją tworzyli i którzy jej słuchali, o miejscach, w których rozbrzmiewała, o instrumentach, tańcach, zabawach. We wrześniu, w inaugurującej ten sezon odsłonie, słuchaliśmy barwnego flamenco o dalekowschodnich korzeniach, a w październiku poznawaliśmy pulsujące rytmy Senegalu. Przed nami jeszcze m.in. zaczarowane flety Irlandii i ćwierkające ćwierćtony z Indii.

Organizatorem koncertu z cyklu "Podróże ponaddźwiękowe" w Studiu Koncertowym im. Witolda Lutosławskiego jest Agencja Muzyczna Polskiego Radia. Projekt powstał przy wsparciu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Narodowego Instytutu Audiowizualnego.

/

Patronat medialny nad wydarzeniem objął Program Pierwszy Polskiego Radia.

pg

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Podróże ponaddźwiękowe: cykl koncertów dla dzieci w Polskim Radiu!

Ostatnia aktualizacja: 25.04.2013 10:52
Od średniowiecza do jazzu, od szałamai do trąbki, przez swing do pawany. Muzyka, taniec, obraz. Bezgraniczne spotkania muzyczne!
rozwiń zwiń