X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Boniek nie miał szans, rekordowa cena za pracę Anny Dymnej

Ostatnia aktualizacja: 05.12.2014 16:35
Na aukcje "Choinek Jedynki" trafiły dziś obrazy specjalnie namalowane przez znane osobowości ze świata kultury, filmu, nauki i sportu
Audio
  • Karolina Rożej i Roman Czejarek zapraszają na "Choinki Jedynki" i aukcję prac Przyjaciół Radiowej Jedynki w Tarnobrzegu.
  • Już 1500 złotych za pracę Anny Dymnej (Jedynka)
  • Prezydent Tarnobrzega walczy o pracę Zbigniewa Bońka (Jedynka)
  • Kto da więcej niż 1000 złotych za pracę prezesa PZPN? (Jedynka)
  • Praca Grzegorza Kasdepke wchodzi o gry (Jedynka)
  • Na razie wszystkie prace są warte 4995 złotych (Jedynka)
  • "Choinki Jedynki" - finał licytacji w Tarnobrzegu (Jedynka)
Najwyższą kwotę za pracę Zbigniewa Bońka zaproponował ustępujący prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz. Ale 6 grudnia najcenniejsza okazała się przestrzenna praca z masy solnej autorstwa Anny Dymnej
Najwyższą kwotę za pracę Zbigniewa Bońka zaproponował ustępujący prezydent Tarnobrzega Norbert Mastalerz. Ale 6 grudnia najcenniejsza okazała się przestrzenna praca z masy solnej autorstwa Anny DymnejFoto: Polskie Radio

W sobotę ekipa Radiowej Jedynki wyruszyła w trasę po 8 miastach Polski, w których odbędą się aukcje prac przygotowanych przez dorosłych Przyjaciół Jedynki.

Jako pierwsze - 6 grudnia - na rynku w Tarnobrzegu oraz na antenie Pierwszego Programu Polskiego Radia były licytowane prace Katarzyny Dąbrowskiej, Grzegorza Kasdepke, Zbigniewa Bońka i Anny Dymnej. - Choinki Jedynki to piękna zabawa. Moje "arcydzieło" przedstawia szopkę orientalną z masy solnej. Ktoś, kto je kupi na pewno się uśmiechnie, a uśmiech to najlepsza droga do człowieka - powiedziała aktorka.

I to właśnie praca Anny Dymnej osiągnęła najwyższą cenę podczas pierwszej licytacji prac Przyjaciół Jedynki 3900 złotych zapłacił nasz słuchacz. O palmę pierwszeństwa biła się z nią praca Zbigniewa Bońka. Ostatecznie trafi ona do Tarnobrzega. Za 2015 złotych wylicytował ją prezydent tego miasta. Praca pisarza Grzegorza Kasdepke została wylicytowana za 1250 złotych, a aktorki Katarzyny Dąbrowskiej uzyskała 1600 złotych.

Oglądaj prace, wybieraj i pomagaj - licytowane prace oraz sylwetki ich autorów znajdują się na stronie choinkijedynki.polskieradio.pl

Aukcje prowadzi Małgorzata Raduch, żaś codzienne relacje ze studia plenerowego prowadzą - Karolina Rożej i Roman Czejarek.

W kolejnych miastach licytować będziemy obrazy autorstwa: małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, Mai Ostaszewskiej, prof. Jerzego Bralczyka, Wojciecha Kordy, Macieja Jachowskiego, Magdaleny Zawadzkiej, Renaty Przemyk, Zygmunta Miłoszewskiego, Moniki Kwiatkowskiej, prof. Henryka Skarżyńskiego, Mieczysława Szcześniaka, Mariusza Wlazłego, Katarzyny Pakosińskiej, Krzysztofa Krawczyka, Marka Ałaszewskiego, Reni Jusis, prof. Andrzeja Bliklego, Michała Kwiatkowskiego, Mirosława Hermaszewskiego, Kazimierza Kaczora, Zbigniewa Buczkowskiego, Macieja Pola,  Joanny Krupy, Andrzeja Wajdy, Kamila Stocha i Michała Winiarskiego.

Zobacz ich prace >>

Licytacja prac dzieci zakończona - zobacz obrazy, sprawdź wyniki >>>

Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani  Anna Komorowska. Obrazy zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Dowiedz się więcej o Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis"

/

(asz,tj)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak