X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

"Choinki Jedynki" - gorąca końcówka licytacji w Jaśle. Prof. Bralczyk wymalował rekord

Ostatnia aktualizacja: 06.12.2014 16:35
Niedzielna licytacja prac dorosłych Przyjaciół Jedynki była pełna niespodzianek. Nagłe zwroty akcji, emocje, chwile niepewności... nie, to nie film akcji. To "Choinki Jedynki"!
Audio
  • Maciej Jachowski ciężko pracował na tę "lokatę" (Choinki Jedynki)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Jaśle - to dopiero początek, a mamy już 5 tys. zł (Jedynka)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Jaśle - poznajemy świąteczne tradycje Podkarpacia (Jedynka)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Jaśle - każda z prac to prawdziwy majstersztyk z przesłaniem (Jedynka)
  • Licytacja "Choinek Jedynki" w Jaśle - na tym etapie już wszystkie chwyty dozwolone. Karolina Rożej i Roman Czejarek z rozmachem dokładają gratisy, by podbić kwoty (Jedynka)
  • Finał licytacji "Choinek Jedynki" w Jaśle - niespodziewany transfer środków i piękny finał (Jedynka)
Praca prof. Jerzego Bralczyka przeznaczona na licytację Choinek Jedynki
Praca prof. Jerzego Bralczyka przeznaczona na licytację "Choinek Jedynki"Foto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Podczas licytacji pierwszych czterech prac - Anny Dymnej, Grzegorza Kasdepke, Katarzyny Dąbrowskiej i Zbigniewa Bońka - która odbyła się w Tarnobrzegu, zebraliśmy 8765 złotych.

Kolejną okazją, by włączyć się do XIII akcji charytatywnej "Choinki Jedynki" była licytacja w Jaśle i na antenie Radiowej Jedynki. Jej niekwestionowanym hitem okazał się choinkowy autoportret językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka, za który aż 4250 zł zaoferowała pani Małgorzata z Bydgoszczy. W emocjonującej końcówce licytacji rosły także kwoty pozostałych prac. Kolorowy prezent aktora Macieja Jachowskiego wylicytował za 1200 zł pan Jarosław z Wierzbicy, a znakomita tęczowa choinka Mai Ostaszewskiej trafi do pani Uli z Nowego Sącza. Dziękujemy za przekazane przez nią 2000 zł na szczytny cel, podobnie jak firmie Andragog z Opola, która walczyła początkowo o pracę prof. Bralczyka, a w ostatniej chwili przekazała swoje 4000 zł na malarskie dzieło Wojciecha Kordy.

ŚLEDŹ WYNIKI NA BIEŻĄCO >>>

W niedzielę 7 grudnia zebraliśmy łacznie 11450 złotych. Cały dochód z akcji charytatywnej "Choinki Jedynki" przekazany zostanie Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

A przed nami kolejne aukcje! Już teraz zapraszamy do oglądania pięknych obrazów przygotowanych przez Przyjaciół Jedynki specjalnie na ten cel. Niejedna z prac Was zaskoczy!

Wybierz, weź udział w aukcji i pomagaj - licytowane prace, sylwetki ich autorów oraz zasady udziału w akcji znajdują się na stronie choinkijedynki.polskieradio.pl

Codzienne relacje ze studia plenerowego poprowadzą Karolina Rożej i Roman Czejarek. W studiu w Warszawie nad wszystkim panuje Małgorzata Raducha, która prowadzi aukcje.

W kolejnych miastach licytować będziemy obrazy autorstwa: małżonki Prezydenta RP Anny Komorowskiej, Magdaleny Zawadzkiej, Renaty Przemyk, Zygmunta Miłoszewskiego, Moniki Kwiatkowskiej, prof. Henryka Skarżyńskiego, Mieczysława Szcześniaka, Mariusza Wlazłego, Katarzyny Pakosińskiej, Krzysztofa Krawczyka, Marka Ałaszewskiego, Reni Jusis, prof. Andrzeja Bliklego, Michała Kwiatkowskiego, Mirosława Hermaszewskiego, Kazimierza Kaczora, Zbigniewa Buczkowskiego, Macieja Pola,  Joanny Krupy, Andrzeja Wajdy, Kamila Stocha i Michała Winiarskiego.

Zobacz ich prace >>

Licytacja prac dzieci zakończona - zobacz obrazy, sprawdź wyniki >>>

Honorowy patronat nad akcją objęła Małżonka Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pani Anna Komorowska. Obrazy zostaną zlicytowane na rzecz Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko" i Fundacji Andrzeja Brandstattera Pro Artis.

Dowiedz się więcej o Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko"

Dowiedz się więcej o Fundacji Andrzeja Brandstattera "ProArtis"

/

(asz/mc)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak