X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Apokryfy Bożego Narodzenia

Ostatnia aktualizacja: 24.12.2014 10:00
Czas oczekiwania na przyjście na świat Boga-Człowieka jest szczególny. Od początku dziejów zastanawiano się jak to było?
Audio
  • Na wigilijna noc zapraszają Małgorzata Kownacka i ks. Krzysztof Ołdakowski (Jedynka)
Apokryfy Bożego Narodzenia
Foto: flickr/ Ralph Daily/CC BY-NC-SA 2.0

Co zdarzyło się w momentach, których nie opisują Ewangelie? I snuto opowieści, kolejne niesamowite historie, które znalazły swoje miejsce w apokryfach, utworach o tematyce biblijnej, nie zawartych w kanonie Starego i Nowego Testamentu.
Opowieści o tym, co się zdarzyło tamtej tajemniczej nocy wigilijnej są przebogate i symboliczne.  Opowiedzą o nich biblista ks. dr  St. Szczęsny i prof. Z. Mikołejko, historyk religii.

Na świąteczne wydanie "Śladów na piasku" zaprasza w Wigilię (24.12) o godz. 23.10 Agnieszka Trzeciakiewicz.

Tego wieczoru - tradycyjnie o północy - zapraszamy także do wysłuchania transmisji z Katedry Gnieźnieńskiej, gdzie Mszę Świętą Uroczystości Narodzenia Pańskiego zwanej Pasterką będzie celebrował Arcybiskup Wojciech Polak, Metropolita Gnieźnieński, Prymas Polski.

Po Pasterce, do godziny 3.00 Małgorzata Kownacka i ks. Krzysztof Ołdakowski towarzyszyć będą naszym słuchaczom, prezentując najpiękniejsze polskie kolędy w najlepszym wykonaniu.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak