Gramy z WOŚP. Trwa licytacja złotego serduszka nr 90

Ostatnia aktualizacja: 11.01.2015 10:00
Numer licytowanego serduszka WOŚP nie jest przypadkowy, bo w tym roku przypada również jubileusz 90-lecia Polskiego Radia.
Audio
  • Licytacja złotego serduszka nr 90, mamy pierwsze oferty. Relacja Krzysztofa Horwata z Finału WOŚP w studiu TVP (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • Po godzinie licytacji cena złotego serduszka poszybowała do 11 tys. zł. Relacja Pawła Pawlicy z Finału WOŚP w Krakowie (Niedziela z Radiową Jedynka)
  • Dzieje się. Ponad 20 tys. złotych za złote serduszko nr 90. Relacja Krzysztofa Horwata z Finału WOŚP w Warszawie (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • Ponad 23 tys. zł za serduszko nr 90. Relacja Grzegorza Armatowskiego z XXIII Finału WOŚP w Sopocie (Niedziela z Radiową Jedynką)
  • XXIII Finał WOŚP. Relacja Patryka Michalskiego z przygotowań do "Biegu po zdrowie" (Niedziela z Radiową Jedynką)
Dziennikarka Radiowej Jedynki Maria Szabłowska prezentuje serduszko WOŚP nr 90. Finał licytacji na naszej antenie po godz. 19.00
Dziennikarka Radiowej Jedynki Maria Szabłowska prezentuje serduszko WOŚP nr 90. Finał licytacji na naszej antenie po godz. 19.00Foto: Bartosz Wojciechowski/Polskie Radio

Dziś słuchacze Radiowej Jedynki mogą zdobyć złote serduszko w ramach XXIII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Śledź wyniki licytacji serduszka WOŚP nr 90 >>>

Aukcja na antenie Radiowej Jedynki rozpoczęła się o godz.10.15 i potrwa do 19.20. Tradycyjnie przez cały dzień będzie można również słuchać relacji z przebiegu akcji w kraju i na świecie.

Niedzielny program prowadzą Krzysztof Grzesiowski i Daniel Wydrych. Dziennikarze co godzinę informują o przebiegu tegorocznego Finału, łącząc się z naszymi korespondentami zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Radiowa Jedynka zaprasza słuchaczy do udziału w aukcji złotego serduszka WOŚP. Osoba, która zadeklaruje najwyższą wpłatę na konto Orkiestry, otrzyma serce z numerem 90.

W ubiegłym roku licytowaliśmy serduszko nr 22 (bo był to 22. Finał WOŚP), a jeszcze rok wcześniej serduszko miało numer 40 na 40-lecie "Sygnałów dnia".

Licytacja serduszka w 2014 roku >>>

Zgłoszenia do udziału w grze o serduszko przyjmujemy pod nr tel. 22 645 20 55. Licytacja potrwa od 10.15 do ok. 19.20.

Regulamin licytacji >>> Przeczytaj
W tym roku Fundacja WOŚP przeznaczy zebrane pieniądze na podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.
mat.promocyjne, tj, ag

Czytaj także

Jurek Owsiak przekazał złote serduszko nr 90: jest Wasze

Ostatnia aktualizacja: 09.01.2015 14:18
- To piękny gadżet ze szpilką. Można go sobie wpiąć do klapy i dumnie nosić - mówił w Radiowej Jedynce dyrygent Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
rozwiń zwiń