Sekrety Łukasza Zagrobelnego

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 02:30
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów młodego pokolenia będzie bohaterem Jedynkowego cyklu "Weekend z gwiazdą".
Łukasz Zagrobelny w studiu Jedynki
Łukasz Zagrobelny w studiu JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Łukasz Zagrobelny - wokalista, wykształcony dyrygent chóralny, dawniej akordeonista, a przez blisko 15 lat aktor Teatru Muzycznego Roma.

Jak sam mówi, dla polskiej piosenki odkryła go Elżbieta Zapendowska. Śpiewał z rockową grupą Offside, współpracował z Natalią Kukulską, Ryszardem Rynkowskim i Marylą Rodowicz. Nagrał trzy płyty studyjne i jedną koncertową, wylansował wiele przebojów: "Nieprawda", "Nie kłam, że kochasz", "Ja tu zostaję" czy "U mnie maj".

Przemyk, Kukulska, Grabaż, Porter i in, bez tajemnic - spędź weekend z Gwiazdą >>>

Dlaczego artysta pokochał Radiową Jedynkę? Kto jako pierwszy odkrył talent muzyczny Łukasza? Dlaczego wciąż pamięta piosenkę o boćku i potrafi ją zaśpiewać, a nie przepada za coverami? Te i inne sekrety, Łukasz Zagrobelny zdradzi w naszym cyklu Bez Tajemnic.

***

Zapraszamy do słuchania kolejnych fragmentów wywiadów przez całą sobotę (10.01) o godz. 9.55, 11.55, 13.55, 14.55, 15.55, 16.55, 18.55, 19.55. Z Łukaszem Zagrobelnym rozmawia Marcin Kusy.

(asz)

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny nie miał łatwo jako Alojzy Bąbel

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 21:30
- W musicalu "Akademia Pana Kleksa" miałem taką scenę, gdy wybiegałem na widownię i uciekałem ze szkatułką doktora Paj-Chi-Wo, a dzieciaki podstawiały mi nogi i kilka razy leżałem jak długi - wspominał w Jedynce Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny mógł pracować na poczcie

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 05:08
Mało kto wie, że Łukasz Zagrobelny ukończył technikum ekonomiczne o profilu telekomunikacyjnym, specjalność - eksploatacja pocztowa. Nigdy jednak nie pracował w zawodzie.
rozwiń zwiń