X
Szanowny Użytkowniku
25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi przetwarzania danych osobowych w Portalu PolskieRadio.pl
1.Administratorem Danych jest Polskie Radio S.A. z siedzibą w Warszawie, al. Niepodległości 77/85, 00-977 Warszawa.
2.W sprawach związanych z Pani/a danymi należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych, e-mail: iod@polskieradio.pl, tel. 22 645 34 03.
3.Dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych na podstawie zgody.
4.Dane osobowe mogą być udostępniane wyłącznie w celu prawidłowej realizacji usług określonych w polityce prywatności.
5.Dane osobowe nie będą przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.
6.Dane osobowe będą przechowywane przez okres 5 lat od dezaktywacji konta, zgodnie z przepisami prawa.
7.Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania.
8.Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa do cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody.
9.Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
10.Polskie Radio S.A. informuje, że w trakcie przetwarzania danych osobowych nie są podejmowane zautomatyzowane decyzje oraz nie jest stosowane profilowanie.
Więcej informacji na ten temat znajdziesz na stronach dane osobowe oraz polityka prywatności
Rozumiem

Sekrety Łukasza Zagrobelnego

Ostatnia aktualizacja: 10.01.2015 02:30
Jeden z najbardziej rozpoznawalnych głosów młodego pokolenia będzie bohaterem Jedynkowego cyklu "Weekend z gwiazdą".
Łukasz Zagrobelny w studiu Jedynki
Łukasz Zagrobelny w studiu JedynkiFoto: Wojciech Kusiński/Polskie Radio

Łukasz Zagrobelny - wokalista, wykształcony dyrygent chóralny, dawniej akordeonista, a przez blisko 15 lat aktor Teatru Muzycznego Roma.

Jak sam mówi, dla polskiej piosenki odkryła go Elżbieta Zapendowska. Śpiewał z rockową grupą Offside, współpracował z Natalią Kukulską, Ryszardem Rynkowskim i Marylą Rodowicz. Nagrał trzy płyty studyjne i jedną koncertową, wylansował wiele przebojów: "Nieprawda", "Nie kłam, że kochasz", "Ja tu zostaję" czy "U mnie maj".

Przemyk, Kukulska, Grabaż, Porter i in, bez tajemnic - spędź weekend z Gwiazdą >>>

Dlaczego artysta pokochał Radiową Jedynkę? Kto jako pierwszy odkrył talent muzyczny Łukasza? Dlaczego wciąż pamięta piosenkę o boćku i potrafi ją zaśpiewać, a nie przepada za coverami? Te i inne sekrety, Łukasz Zagrobelny zdradzi w naszym cyklu Bez Tajemnic.

***

Zapraszamy do słuchania kolejnych fragmentów wywiadów przez całą sobotę (10.01) o godz. 9.55, 11.55, 13.55, 14.55, 15.55, 16.55, 18.55, 19.55. Z Łukaszem Zagrobelnym rozmawia Marcin Kusy.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny nie miał łatwo jako Alojzy Bąbel

Ostatnia aktualizacja: 18.09.2013 21:30
- W musicalu "Akademia Pana Kleksa" miałem taką scenę, gdy wybiegałem na widownię i uciekałem ze szkatułką doktora Paj-Chi-Wo, a dzieciaki podstawiały mi nogi i kilka razy leżałem jak długi - wspominał w Jedynce Łukasz Zagrobelny.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Łukasz Zagrobelny mógł pracować na poczcie

Ostatnia aktualizacja: 22.09.2013 05:08
Mało kto wie, że Łukasz Zagrobelny ukończył technikum ekonomiczne o profilu telekomunikacyjnym, specjalność - eksploatacja pocztowa. Nigdy jednak nie pracował w zawodzie.
rozwiń zwiń