Posłuchaj jak Tabb i Sound'n'Grace wdrapali się na "Dach"

Ostatnia aktualizacja: 11.02.2015 17:10
Po sukcesie albumu "Z całych sił", na którym zaśpiewał finalista programu X Factor Grzegorz Hyży, Bartosz Zielony, czyli Tabb, poszedł o krok dalej.
Audio
  • Piosenka Dnia Jedynki - Tabb & Sound'n'Grace "Dach"
Fragment okładki singla Dach, który Tabb nagrał wraz z chórem SoundnGrace
Fragment okładki singla "Dach", który Tabb nagrał wraz z chórem Sound'n'GraceFoto: mat. prasowe My Music

Do współpracy zaprosił tym razem Sound’n’Grace, okrzyknięty przez jurorów programu Mam Talent najlepszym chórem w Polsce, znany także z wielkiego hitu "Nic do stracenia" nagranego z Mrozem.
Zwiastunem efektu tej współpracy jest Piosenka Dnia Jedynki - singiel "Dach". Piosenka o potędze miłości - o tym jak potrafi ona zmieść wszelkie bariery, prześwietlić każdy fałsz, ale też o tym, że nie warto przejmować się byle czym, tracić czasu na zamartwianie się i smutki. "Jest w niej jeszcze jedno ważne, pozytywne przesłanie: Ty i tylko Ty tworzysz swoją rzeczywistość, Ty wybierasz czy jest ci dobrze czy źle. Jeśli wybierzesz radość, ona nadejdzie, sprawy się poukładają - potrzebujesz jedynie czasu i wytrwałości" - tak przesłanie piosenki streszcza autorka tekstu Patrycja Kosiarkiewicz.
Sami chórzyści o nowym singlu mówią: "Uwielbiamy przebywać razem, tworzymy wtedy taką energię, która nas rozsadza i nie sposób się nią nie podzielić. Tabb i Patrycja pomogli nam ubrać tę energię w dźwięki i słowa"
(mat. pras. My Music/asz)

Zobacz więcej na temat: MUZYKA Piosenka dnia Jedynki

Czytaj także

Video "Wszystko jedno" - posłuchaj

Ostatnia aktualizacja: 04.02.2015 17:10
Piosenki można będzie posłuchać na antenie Jedynki w czwartek 5 lutego w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.10, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń

Czytaj także

James Bay "Hold Back the River" - posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 06.02.2015 17:27
James Bay jest wschodzącą gwiazdą indie folku, czyli niezależnego rocka inspirującego się brzmieniami muzyki folkowej i country.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Barbra Streisand & Stevie Wonder "People". Posłuchaj!

Ostatnia aktualizacja: 10.02.2015 17:10
Piosenki można było posłuchać w środę 11 lutego na antenie Jedynki w "Sygnałach dnia" ok. godz. 8.05, w "Czterech porach roku" ok. godz. 11.10, w "Muzycznej Jedynce" ok. godz. 14.10 i w "Popołudniu z Jedynką" o 17.05.
rozwiń zwiń