Autor "Naszej klątwy": przemówienie jeszcze tworzę

Ostatnia aktualizacja: 23.02.2015 00:48
Tomasz Śliwiński, mimo wielu niewiadomych i stresu, zamierza się dobrze bawić.
Audio
  • Tomasz Śliwiński mówi o ważnych spotkaniach przed galą oscarową (Jedynka)
Joanna Król, montażystka obrazu Nasza klątwa, opowiada o pracy nad filmem nominowanym do Oscara (kadr z filmu Nasza klątwa)
Joanna Król, montażystka obrazu "Nasza klątwa", opowiada o pracy nad filmem nominowanym do Oscara (kadr z filmu "Nasza klątwa")Foto: mat. prasowe

- Największą nagrodą jest dla nas niesamowicie pozytywny odbiór filmu. Ludzie piszą do nas, podchodzą po pokazach, dziękują - mówi reżyser "Naszej klątwy".

W bezpośredniej relacji z hollywoodzkiego Dolby Theatre Tomasz Śliwiński komentował codzienne spotkania z filmowcami z całego świata podczas przedoscarowych pokazów. Jedno ucieszyło go szczególnie...

***

Film zdobył m.in. Grand Prix Publiczności na festiwalu Short Waves oraz wygrał Konkurs Polskich Filmów Krótkometrażowych na festiwalu Nowe Horyzonty.

(asz)

Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy, możesz być pierwszy!
aby dodać komentarz
brak

Czytaj także

Film "Nasza klątwa". Gdy dziecko może zasnąć i już się nie obudzić

Ostatnia aktualizacja: 27.10.2014 19:57
Na Zespół Wrodzonej Ośrodkowej Hipowentylacji, zwany Klątwą Ondyny, choruje 300 osób na świecie. Chorzy podczas snu przestają oddychać i wymagają dożywotniego wspomagania czynności oddechowych za pomocą respiratora. Dokument "Nasza klątwa" ukazuje proces oswajania przez reżysera Tomasza Śliwińskiego i jego żonę lęku o życie ich dotkniętego tą chorobą syna.
rozwiń zwiń

Czytaj także

Klątwa Ondyny: nasze życie się nie skończyło, wciąż mamy plany

Ostatnia aktualizacja: 02.02.2015 12:50
Rodzice chorego na Klątwę Ondyny Leosia podjęli wyzwanie jakie dał im los i postanowili stworzyć synowi w miarę normalne dzieciństwo. Zapis swych starań zawarli w filmie "Nasza klątwa".
rozwiń zwiń