Perfect "Droga bez łez"

Ostatnia aktualizacja: 03.03.2015 17:10
Piosenka Dnia Jedynki to kolejny singiel z najnowszej płyty zespołu Perfect zatytułowanej "DaDaDam". Niespełna 9 miesięcy od swojej premiery wydany przez Polskie Radio album uzyskał status Platynowej Płyty.
Audio
Fragment okładki płyty DaDaDam
Fragment okładki płyty DaDaDamFoto: mat.promocyjne

"DaDaDam" to dwanaście przebojowych kompozycji z doskonałymi tekstami znakomitych autorów (Jacek Cygan, Wojciech Waglewski, Bogdan Loebl, Andrzej Mogielnicki, Robert Gawliński). Znajdziemy tu ponadczasowe ballady, a także kawał gitarowego, rockowego brzmienia. Utwory "Wszystko ma swój czas", "Odnawiam dusze" i "Znowu plaża", a także inne piosenki z najnowszej płyty, w tym Piosenkę Dnia Jedynki można  było usłyszeć na żywo podczas ubiegłorocznej trasy Lata z Radiem.

Zespół Perfect w tym roku obchodzi swoje 35-lecie i z tej okazji rozpoczął jubileuszową trasę koncertową, podczas której zaprezentuje znane hity oraz piosenki z płyty "DaDaDam". To trasa, która odwiedzi największe i najnowocześniejsze obiekty koncertowe w Polsce oraz kilka europejskich krajów. Dostarczy niezapomnianych przeżyć niezliczonym fanom legendy polskiego rocka. Pierwsze wyjątkowe, nowoczesne show koncertowe, które zachwyci najbardziej wymagających widzów, odbędzie się już 8 marca w Atlas Arenie w Łodzi. Podczas tego koncertu zostanie wręczona zespołowi Perfect Platynowa Płyta za album "DaDaDam".

W czwartek 5 marca muzycy zespołu Perfect będą gośćmi Pawła Sztompke w "Muzycznej Jedynce". Kilka dni później – 9 marca – na rynku ukaże się nakładem Agencji Muzycznej Polskiego Radia winylowa wersja "DaDaDam".

mat.promocyjne, tj

Zobacz więcej na temat: Piosenka dnia Jedynki

Czytaj także

Gordon Haskell "Letting You know" - posłuchaj piosenki

Ostatnia aktualizacja: 01.03.2015 15:00
Poniedziałkowa Piosenka dnia Jedynki to nowy utwór tego znakomitego angielskiego muzyka.
rozwiń zwiń